Pražský Žižkov jako ideální místo pro bydlení

Již od nepaměti je pražský Žižkov oblíbenou městskou čtvrtí, ve které to žije. Kromě tradiční zástavby ale začínají přibývat i moderní rezidenční domy a díky plánované přestavbě Nákladového nádraží Žižkov k nim brzy přibude i nová škola, obchody i park. Až bude projekt dokončen, bude o bydlení ještě větší zájem než doposud. Pokud tedy aktuálně zvažujete změnu svého trvalého bydliště, kupte si svůj nový byt na Žižkově co nejdřív.

Na nové byty v rezidenčních komplexech narazíte na každém kroku

Chcete-li si pořídit nový byt na Žižkově, je to opravdu velmi snadné, protože jejich nabídka je ohromná. Kromě bydlení v původní zástavbě si totiž můžete vybrat z velkého množství nových bytů, které vznikají v rámci nových rezidenčních projektů.

Ceny nových bytů odpovídají jejich kvalitě

Ceny volných bytů na pražském Žižkově se liší v závislosti na velikosti i adrese. Útulnou a moderně zařízenou garsonku v rámci rezidenčního projektu Byty Na Vackově si můžete pořídit již od necelých pěti milionů korun.


Tato cena odpovídá standardům, ve kterých jsou bytové domy stavěny, a každý byt je ukázkou moderního minimalistického bydlení s elegantními prvky. Pokud máte na své bydlení vysoké nároky, žití v nových bytových domech pro vás bude to pravé.

Klidná část Žižkova zajistí obyvatelům dostatek soukromí

Byty Na Vackově budou dokončeny a připraveny k nastěhování v roce 2024. Díky svému umístění v klidné části Žižkova nabídnou svým obyvatelům dostatek soukromí, ale zároveň rušné centrum nedaleko. Proto budou vhodné pro rodiny s dětmi, mladé páry i seniory.


Splňte si svůj sen o moderním minimalistickém bydlení a podívejte se na pestrou nabídku bytů na pražském Žižkově. Díky vysokým standardům bude bydlení v rezidenčních komplexech vyhovovat i těm nejnáročnějším z vás

Publikováno: 01. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková