Jak vypadají současné trendy moderního bydlení?

Každý jistě touží po krásném a moderně zařízeném bytě podle posledních trendů. Ty se během času mění, takže je dobré se jednou za čas podívat, co zrovna frčí. V článku najdete několik tipů a inspiraci, která se vám může hodit pro rekonstrukci či jen pro drobné úpravy vybavení bytu.

Moderní kousky nábytku sází na čisté a jednoduché linie. Výhodou je možnost snadného kombinování s dalšími kusy nábytku a také i pohodlná údržba. Hodně lidí preferuje zdánlivě skromné zařízení pokoje s několika funkčními prvky.

Trendy v bydlení pro rok 2019 se opírají o promyšlené využití prostoru. Cílem je vytváření vzdušných, ale zároveň útulných místností, kde máte všechno potřebné i dostatek místa pro ukládání věcí. Uplatňují se kombinace kontrastních barev, případně je stále populární ladit vybavení jedné místnosti do určité barvy. Na internetu najdete mnoho fotografií různých pokojů, což vám může přinést spoustu inspirace pro originální zařízení, které si zamilujete.

Hodně oblíbený je také skandinávský styl bydlení. Zařízení interiéru v tomto případě spočívá ve využívání přírodních materiálů. Každý kousek vybavení má mít svou funkci, aby zde nebyly zbytečné věci, které zabírají místo. Ideální jsou vzdušné prostory s dostatkem přirozeného denního světla. Díky tomu, že je dnes tento styl interiéru populární, máte opravdu z čeho vybírat.

id=

Publikováno: 30. 01. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: styly bydlení | trendy bydlení