Podpora a partnerství DRFG

Investiční skupina Davida Rusňáka je mezi širokou veřejností známá jako společnost zaměřující se na telekomunikaci, nemovitosti a finanční služby. Kromě toho se ale vyznačuje také svou pravidelnou podporou zajímavých projektů a akcí. 

Co vše investiční skupina Davida Rusňáka podporuje?

  • HC Kometa Brno – brněnský hokejový klub je se skupinou DRFG spjat již od roku 2015. V současné době patří společnost Davida Rusňáka k hlavním partnerům klubu.
  • Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve východní a střední Evropě. Partnerem této významné kulturní akce se skupina DRFG stala již po několikáté. 
  • VŠE – vzájemnou spoluprací a organizací soutěže chtějí zástupci DRFG a Národohospodářské fakulty VŠE podpořit ekonomické znalosti a finanční gramotnost mladých lidí. Do soutěže o cenu děkana Národohospodářské fakulty za nejlepší středoškolskou práci v oblasti ekonomie se zapojují desítky studentů. 
  • Klub investorů – studentská organizace Klub investorů sdružuje přes padesát aktivních členů se zájmem o svět byznysu a investic. Během spolupráce proběhlo několik odborných diskuzí a přednášek na témata spojená například s investováním na trhu nemovitostí.
  • Jiří Kolbaba – dlouhodobá podpora nejznámějšího českého cestovatele a fotografa Jiřího Kolbaby probíhá ze strany DRFG již několik let.
  • Regionální hospodářská komora Brno – obchodní i osobní vazba je důvodem spolupráce mezi skupinou DRFG a Regionální hospodářskou komorou v Brně. Posláním komory je podpora podnikatelských aktivit na Brněnsku.

Nadace DRFG

V období prosperity investiční skupina Davida Rusňáka nezapomíná ani na ty, kteří se ocitli v nouzi a potřebují pomoc.

V uplynulém roce směřovala velká část podpory zejména na aktivity při poskytování humanitární pomoci v souvislosti s válkou na Ukrajině. Dlouhodobě skupina podporuje Diakonii Brno, Domov Horizont Kyjov a je opakovaně hrdým generálním partnerem projektu Krabice od bot. 

Autor: Michal Pecka  

Publikováno: 31. 10. 2023

Kategorie: Finance a práce

Autor: Natálie Ševčíková