Vytvořte ze svého domova umělecké dílo. Jaké nápady stojí za to?

Řadíte-li se mezi náročné majitele rodinných domů a chcete docílit elegantního bydlení, pak se vám rozhodně hodí celá řada neotřelých tipů. Ať už se totiž bavíme o obývacím pokoji, předsíni, koupelně či zahradě, musíme se v daném prostoru cítit skvěle. Jak chytře přeměnit svou domácnost?

Detaily dělají celek

Velmi podceňovanou oblastí jsou především nejrůznější doplňky, jako například květináče, lustry, zábradlí, vrata nebo třeba schránka na dopisy. Jestli chcete docílit opravdu zajímavých výsledků, určitě se zaměřte na moderní kovové materiály. Ty totiž působí luxusním dojmem a jsou velmi odolné vůči chemickému i mechanickému namáhání. Díky tomu vám vydrží dlouhá desetiletí.

Pokud vás nebaví tuctové produkty z velkých obchodních center, pak je správnou volbou výroba exteriérových doplňků na přání. Najdete-li kvalitní a zkušenou společnost, dočkáte se opravdových skvostů.

Specializované zámečnictví

Na tuzemském trhu se pohybuje celá řada populárních zámečnických firem, které se soustředí na realizaci prvků do domácnosti. Ačkoliv jsou jejich denním chlebem spíše ploty, zábradlí a branky, problémem většinou nejsou ani úplné maličkosti. Dobrým příkladem je třeba společnost pod názvem Bohemia–Design.com.

Ihned po otevření stránek pod vloženým odkazem se před vámi objeví pestrý výčet všemožných kategorií. Zajímají vás designová stínidla, kryty na objímky, retro žárovky, grily, zahradní ozdoby, či dáte přednost spíše originální ceduli? V každém případě se vám bude hodit pořádná dávka inspirace.

Pokud si nevyberete z nabídky daného e-shopu, použijte některý z uvedených kontaktů, domluvte si nezávaznou konzultaci a nechte si navrhnout jedinečné položky na přání. Na základě této služby budete mít jistotu neopakovatelného vzhledu vašeho domova.

Publikováno: 25. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková