Obliba triček s potiskem stoupá, může za to i e-shop Geekshirts

Máte ve svém okolí někoho, kdo si libuje v tričkách s vtipnými potisky? Nebo jste to rovnou vy? Svými tričky budíte pozornost okolí a startujete vášnivé diskuze? Obliba triček s vtipnými potisky a s motivy odkazujícími na různé filmy a počítačové hry stoupá. Lví podíl na tom má i český e-shop Geekshirts.cz. Na Geekshirts najdete trička, mikiny, čepice, povlaky na polštářky nebo hrnečky s nejrůznějšími motivy. Všechny však mají jedno společné: Jsou vtipné, nápadité, zajímavé. Takové tričko si prostě v obchodním centru nekoupíte.

Tričkem dáte najevo svůj názor

Nošení triček s vtipnými motivy má spoustu benefitů. Například mohou posloužit jako skvělá záminka k započetí hovoru. Nebo jimi uděláte radost druhým. Jistě kolem vás během celého dne projde někdo, kdo si nápis na triku přečte a zasmějete se mu. Ze všeho nejvíc vám však trička s potiskem dávají šanci vyjádřit svůj názor a ukázat, co se vám líbí. Velmi oblíbená jsou například trička s potisky odkazujícími se na seriály a filmy. Co byste řekli třeba na takové tričko Red shirt I might not make it.? Okazuje se na Star Trek. Zasvěcení se usmějí, ostatní budou nechápavě zírat. O to ale většině lidí, kteří si taková trička kupují, právě jde.

Nejúspěšnější jsou kolekce s českými motivy

Nabídka e-shopu Geekshirts je opravdu široká. Objevíte zde narážky na vesmír (When I was a kid, we had 9 planets), počítačové hry (Gamers don’t die they respawn), nebo knihy (42 Life The Universe Everything). Možná byste ale neřekli, že mezi veleúspěšné kolekce patří Pat a Mat, Bob a Bobek a Maxipes Fík. O hrdiny z českých pohádek je obrovský zájem a Geekshirts plánuje v této tvorbě pokračovat. Kdo ví, jací další hrdinové na jejich tričkách ožijí, prý se budou zaměřovat na motivy z Večerníčků. Trička mají nádech doby minulé, ale zároveň reflektují nynější dobu. A co vy? Který motiv vás na Geekshirts pobavil nejvíce?

Publikováno: 21. 10. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková