Svatební hostina

Výběr místa pro svatební hostinu nelze brát na lehkou váhu a je důležité si to dopředu promyslet. V jakém stylu chceme aby naše svatba byla, jaké upřednostňujeme jídlo, kolik bude hostů, ale také zda koukáme na cenovou relaci. U svatební hostiny musíme také uvažovat nad tím jaké chceme mít dekorace, jaké květiny, barvu, materiály, zda kulaté stoly, zda si přejeme svatební potahy na židle a mnoho dalších detailů. Načerpejte inspiraci, podle čeho vybrat prostor pro svatební hostinu pro vaši svatbu. Máme pro vás pár tipů, které vás zajisté osloví a budete tak o krůček blíže vašemu dni D.

Náš tip: Poslední dobou je velmi oblíbeným doplňkem na svatbu dřevěný motýlek.

  • Svatební hostina podle počtu hostů - je nezbytné zajistit takové prostory, ve kterých se budou svatebčané cítit příjemně a uvolněně. Aby se na sebe nemačkali, ale také aby měli dostatečný přehled o tom si s kýmkoliv popovídat. Také je důležité, pokud budou na svatbě děti obstarat dětský koutek s pastelkami, či zahradou aby se neplazili svatebčanům kolem nohou pod stoly a neshodili ubrusy nebo se nezamotaly do svatebních potahů na židle.

  • Svatební místo podle vašeho gusta - máte rádi Italskou kuchyni, či třeba indickou nebo asijskou? I toto má řešení. V této době existuje mnoho takových restaurací, které pořádají svatby právě pro novomanžele, kteří rádi experimentují s chuťovými pohárky a chtějí to ukázat i svým svatebním hostům. Nezáleží ovšem jen na kuchyni, ale i vkusu. Pokud jste zvyklí na určitý standard a máte radši elegantnější místa, asi zrovna indická restaurace není nic pro vás. V takovém případě, je svatba na zámku ideální volba. Krásné zdobené dekorace, velký sál, nádherná svatební tabule a svatební potahy na židle. Pokud na formální svatby nejste, klidně ji uspořádejte ve vaší oblíbené restauraci nebo také v kulturním domě.

  • Svatební místo podle cenové dostupnosti - nekoukáte na cenovou nabídku? Tak v tom případě necháváte volnou ruku své kreativitě a tomu co máte rádi. Pokud jste si vysnili, že chcete mít svatbu někde na hradě s rytíři od kulatého stolu, tak i to je možné. Nebo snad honosnou hostinu se saténovými ubrusy a svatebními potahy na židle z hedvábí. Avšak ne vždy je toto možné, nastávající manžele se chtějí z lásky vzít s omezeným rozpočtem. Ale i tak se dá udělat nádherná svatba i svatební hostina. Hostina klidně může proběhnout v jejich oblíbené restauraci, či na zahradě. S přírodními dekoracemi lze vykouzlit nádhernou atmosféru.

Svatební hostiny jsou hlavní součástí vašeho velkého dne. Záleží především na detailech jako jsou dekorace, květiny, rozmístění hostů, taneční parket nebo také raut. Nechte se inspirovat v on-line půjčovně, která je známá svou odborností. Navštivte stránky půjčovny od gregorevent.cz, kde najdete i pro vaši svatební hostinu nádherné svatební potahy na židle.

Publikováno: 27. 03. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková