V Praze se dějí velké věci: Právě probíhá stavební veletrh FOR ARCH 2019!

Pokud se v dohledné době chystáte stavět nebo rekonstruovat, nenechte si ujít letošní stavební veletrh FOR ARCH, jehož 30. ročník se koná od 17. do 21. září v letňanském veletržním areálu PVP EXPO PRAHA. Můžete se těšit na inovace, novinky a spoustu zajímavých informací, které změní vaše dosavadní představy o stavebnictví. A díky společnosti Prefa – dodavatelem špičkových hliníkových střech - se na akci podíváte zdarma. Stavební veletrh FOR ARCH se u nás právem honosí titulem nejvýznamnější akce svého druhu. Navíc již pominula doba strachu z ekonomické krize, kdy stánků nebylo tolik jako v minulosti. Nyní si naopak vyhraďte dostatek času na všechny workshopy a semináře, které by vás mohly zajímat. Výrobci a dodavatelé vás seznámí se stavebními materiály, okenními systémy, stínící technikou, ploty a mnoha dalšími prvky. Na veletrhu nechybí ani developeři, investoři či naopak drobní řemeslníci. O inspiraci v podobě nápaditých řešení a unikátních expozic zkrátka není nouze, načerpáte ji na každém kroku.
Vstupné na 30. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH stojí 150 Kč. Pokud se zaregistrujete na webu společnosti Prefa, získáte čestnou vstupenku zdarma.

Potřebujete novou střechu? Chtějte hliník, chtějte Prefu!

Vybrat střešní krytinu není jen tak. Zásadní roli obvykle hrají finance. Jenomže právě úsporou na nesprávném místě si může stavebník zadělat na pořádné problémy. Hliníková střecha Prefa je dražší než standardní systémy, ale v podstatě vydrží na věk. Český dodavatel hliníkových systémů si je jejich kvalitou stoprocentně jistý, a poskytuje na ně proto 40 letou záruku. Hliníková střecha Prefa je extrémně odolná a vybírají si ji i majitelé alpských horských chat. Mimo jiné zdobí například chatu Alpenvereinshaus Stüdlhütte na Großglockneru a restauraci Piz Gloria na švýcarském štítu Schilthorn, kde se točila část šestého dílu legendární série Jamese Bonda. Zavítejte na veletrh FOR ARCH a přesvědčte se o její výjimečnosti na vlastní oči.

Publikováno: 20. 09. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková