Výkup aut bez zbytečných průtahů a za hotové

Prodej auta je jednou z věcí, na kterou málokdo z nás má nervy. Odrazuje nás smlouvání o ceně a nutnost ručení až půl roku za technický stav vozidla, s nímž je spojena možnost reklamace ze strany kupujícího. Nechcete-li se prodejem vozu zdlouhavě zabývat, vsaďte na jeho výkup za hotové.

Výhody, které se vám budou líbit

Hlavním důvodem, proč se rozhodnout pro výkup ojetých aut, je fakt, že dostanete peníze ihned a v hotovosti. Rovněž si nemusíte dělat starosti ani s vozem, který je ve špatném nebo zcela nefunkčním stavu. To samé platí i pro výkup zemědělských a stavebních strojů. Nelamte si hlavu ani s najetými kilometry. Vykupují se vozy všech typů, značek a modelů, nepojízdné vraky, veterány i vozidla s propadlou STK. Na základě jednoduchého online formuláře vám bude vypočítána orientační cena.

Jak výkup probíhá?

Budete-li spokojeni s navrženou výkupní cenou, odpovědný zástupce firmy za vámi kamkoliv v ČR do 24 hodin přijede. Po fyzické prohlídce vozu je stanovena jeho konečná cena. Celý obchod se obejde bez zbytečného papírování a podmínek, které si často klade většina autobazarů. Veškerá administrativa bude vyřízena za vás. Také se nemusíte zabývat zmiňovaným stavem vozidla. Záruky za technický stav, stejně jako za případné reklamace, na sebe přebírá výkup aut v Praze. Odvoz vozidla zdarma a doplacení leasingu či úvěru jsou další benefity, jež vám vykupující společnost nabízí. Též vám poradí, jakým způsobem nejrychleji zrušíte pojištění vozu.

Zvyšte cenu svého automobilu na maximum

Každý prodávající se snaží prodat svůj vůz za nejvyšší možnou cenu. Které aspekty k tomu přispějí? Vlastníte-li všechny klíče od vozu, servisní knížku, osvědčení o technickém průkazu a zelenou kartu. Vliv na cenu má rovněž český původ vozidla nebo stroje, záruka na technický stav a jste-li jeho prvními vlastníky.

Publikováno: 25. 04. 2020

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková