Správně zvolený typ podlahy vám zajistí teplo, bezpečí i úspory. Podle čeho si vybírat?

Naše domovy jsou nejdůležitějším místem našich životů. Slouží nám nejen k tolik podstatnému fyzickému i psychickému odpočinku, nýbrž nám utváří i rodinné vzpomínky a stávají se útočištěm v divokém okolním světě. Z toho důvodu je důležité při jejich realizaci nepodcenit naprosto žádný detail. To přirozeně platí i pro samotný podklad sloužící k podpoře našich kroků i majetku.

Univerzální řešení neexistuje

Nejdříve je potřeba vzít v potaz fakt, že každá místnost vyžaduje jiný přístup. Tam, kde excelují dřevěné podlahy, nemusí být nutně dobrým nápadem zvolit ani ty nejlepší vinylové podlahy. Ať už je ve hře dřevo, vinyl, laminát nebo kterýkoliv jiný materiál, vždy se dočkáte rozdílných výhod i nevýhod. Pokud jste zastáncem vzhledu dřeva a chcete si jej užívat i během večerní očisty v koupelně, určitě se podívejte na laminátové podlahy v provedení AQUA+. Plovoucí podlahy jsou celkově zajímavou volbou, protože přichází v pestré škále různých materiálů, a tak je lze položit téměř ve všech místnostech. Populární volbou do ložnice i dětského pokoje jsou hlavně tolik známé PVC podlahy. Jejich měkký povrch a výtečné tepelněizolační vlastnosti udělají z vašeho pobytu v těchto prostorech opravdovou radost.

Není produkt jako produkt

Na současném přeplněném trhu nalezneme kvalitní zboží, stejně jako ošizené levné náhražky. Nesnažte se vybírat pouze na základě nejnižší ceny, protože takový přístup vás ve výsledku může klidně stát mnohem větší investice v budoucnu. Podlahy jsou jednou z nejdůležitějších oblastí vašeho domova, tudíž se k nim tak chovejte. Dobrý poměr ceny a kvality jednotlivých výrobků najdete na stránkách populárního dodavatele pod odkazem supellex.cz. Ten se zaměřuje jen na solidní a certifikované zboží.

Publikováno: 02. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková