Rohová kuchyňská linka - správné řešení pro malou kuchyň

Plánujete renovaci menší kuchyně nebo třeba stěhování do nového bydlení? V tom případě zvažte možnost pořízení rohové kuchyňské linky, která se hodí především do menších prostorů. Dokáže ušetřit spoustu drahocenného místa -  je praktická a díky jejímu tvaru využijete každý centimetr čtvereční. V následujících řádcích se výhodám rohové kuchyňské linky věnujeme podrobněji.

Rohová kuchyň nabízí řadu výhod

Mála kuchyň znamená nedostatek místa, které je potřeba za každou cenu ušetřit. A právě proto je skvělým řešením rohová kuchyňská linka. Kuchyň menších rozměrů je obvykle achillovou patou menších bytů, málokdy se podaří natrefit na větší místnost. V případě takové kuchyně záleží na každém centimetru, ovšem nemusíte hned házet flintu do žita - vhodně zvolená rohová kuchyně situaci zachrání. I v malém prostoru dokážete fungovat, pokud si místo hezky rozvrhnete. V čem spočívá výhoda rohové linky? Především dokáže efektivně využít prostor v kuchyni, aby ho zbylo co možná nejvíce. Získáte vetší pracovní plochu, na které se můžete nerušeně věnovat svému kulinářskému umění či dalším každodenním činnostem. A když prostor pod dřezem využijete například pro odpadkový koš, ušetříte další místo. Celkový vzhled kuchyně bude působit lépe, než kdyby byl koš uložen vedle kuchyňské linky.

Varianty rohové kuchyňské linky

Rohové kuchyňské linky se vyrábí ve třech základních variantách – L, U a G. Každá nachází využití v různých kuchyních, především záleží na velikosti prostoru, kde bude linka umístěna. Všechny jednotlivé plně využívají potenciál podlahové plochy a dokáží ušetřit mnohem více prostoru než klasická rovná kuchyňská linka.

Na koho se v případě realizace obrátit?

S realizací rohové kuchyňské linky vám pomůže firma Gabon, která mimochodem sklízí úspěchy také v zahraničí. Kuchyňské studio nabízí širokou škálu dostupného sortimentu sektorových kuchyní. Navíc máte možnost využít návrh kuchyně zdarma, abyste si udělali představu, jak bude vaše nová kuchyně vypadat.

Publikováno: 23. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková