Máte starý katalyzátor? Buďte EKO a využijte výkup. Kolik za něj dostanete?

Odneste své staré katalyzátory a získejte finanční odměnu za ekologický přístup!

Co je katalyzátor, určitě víte, ale tušíte, že staré automobilové katalyzátory nemusíte skladovat ve své garáži nebo na dvorku? Firma NORTHERN SPIRITS s.r.o. nabízí efektivní a ekologické řešení - výkup katalyzátorů. Odborníci v oboru zpracování katalyzátorů nabízejí výkup použitých automobilových katalyzátorů, filtrů pevných částic (DPF a FAP) a monolitů katalyzátorů.

Kde výkup katalyzátorů najdete?

Výkupna se nachází ve Skalici u Frýdku-Místku. Můžete přijet a předat své použité katalyzátory přímo na místě. Pokud to pro vás není vhodné, výkupčí přijede přímo k vám – v podstatě kamkoliv po Evropě. Nabízí flexibilní možnosti, aby klientům usnadnil proces výkupu.

Co vše vykupuje?

Použité automobilové katalyzátory: Máte starý katalyzátor z vašeho vozu? Bude o něj zájem!

Filtry pevných částic (DPF a FAP): Předmětem výkupu mohou být jak celé filtry, tak i samostatné keramické části.

Monolit katalyzátorů: Výkupčí se specializuje na výkup monolitů katalyzátorů.

Proč si vybrat NORTHERN SPIRITS s.r.o.?

Firma je specialista na výkup katalyzátorů Ostrava a spolupracuje s různými subjekty, včetně firem i soukromých osob. Je připravena vykoupit jakékoli množství katalyzátorů. Společnost se také účastní aukcí katalyzátorů, kde dosud vyhrála všechny nabídky. Můžete se spolehnout na to, že vaše použité katalyzátory budou zpracovány odborně a ekologicky.

Výkupní ceny katalyzátorů

Díky efektivnímu zpracování katalyzátorů výkupčí nabízí velmi atraktivní výkupní ceny. Svých klientů a jejich úsilí o ekologický přístup si váží. Cena je vždy stanovena individuálně - odvíjí se od množství drahých kovů a jejich aktuálních cen na světových burzách. Více informací najdete na stránkách výkup katalyzáttorů ceník.

Neváhejte a přijměte atraktivní nabídku výkupu katalyzátorů. Buďte součástí udržitelného přístupu k životnímu prostředí a získejte finanční ocenění za recyklaci svých starých katalyzátorů s firmou NORTHERN SPIRITS s.r.o.

Publikováno: 10. 12. 2023 / Aktualizováno: 13. 12. 2023

Kategorie: Auto

Autor: Aneta Malinová