Okořeňte svůj sexuální život! Objevte svět erotického zboží

¨Mladá žena

Erotické pomůcky jsou pro mnohé tabu. Spousta lidí sice sní, co by si všechno pořídili, ovšem když přijde na věc, stydí se zajít do sexshopu a probírat se zbožím. Proč ale někam chodit?

Vibrační vajíčka pro slast žen

Nikdy jste neměli erotické hračky? Chyba! Možná si myslíte, že je ocení jen lidé bez partnera. Nebo se jen stydíte něco koupit. Proč? Ať se jedná o kamennou prodejnu nebo e-shop, pracovníci obchodu na vás rozhodně nebudou koukat skrz prsty, vždyť tu sami denně pracují. Navíc e-shopy dnes diskrétně balí zásilky bez svého označení, takže nikdo nepozná, že vám přišel balíček s něčím lechtivým. Erotické pomůcky tedy potěší nejen single, ale i páry, protože hračky mohou zpestřit vztah a dodat mu pohaslou jiskru. Máte trochu divočejší představy? Není na tom nic špatného, jelikož můžete objevit jiné dimenze rozkoší. Co se nabízí třeba ženám? Jistě, vibrátory. Různých tvarů, velikostí, materiálů i funkcí. Dokážou stimulovat lépe než muž, partner se může lecčemu přiučit. Ať vidí, co vám dělá dobře. Skvělá jsou ale i vibrační vajíčka. Ta stimulují erotogenní zóny, vibrují ve vagině, vzruší vás ale i lechtání na krku. Tato hračka vibruje různými tenzemi, lze ji ovládat ovladačem a brát na cesty. A klidně i muž může mít svého vibračního společníka.

Vakuová pumpa – dárek nejen pro muže

Pánům se ze sféry hraček pro dospělé budou líbit anální kolík, i heterosexuální muži si takto rádi pohrají. Z vibrujících společníků se pak nabízí vibrační kroužek, úžasná je i umělá vagina. A co takhle vakuová pumpa (https://www.vibratory-online.cz/vakuove-pumpy/), která poskytne úžasný požitek díky podtlaku? Penis se prokrví a zvětší, je to i dobrý trénink, protože se posílí erekce a vyhnete se potížím s prostatou. A i toto si mohou naopak půjčit ženy od mužů, podtlak zase zvětší klitoris nebo ňadra. Už víte, čím si okořeníte život? Mrkněte na web Vibratory-oline.cz, kde budete doslova jako v cukrárně pro dospělé.

Publikováno: 24. 02. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková