Originální dárky pro muže

Trápíte-li se také každoročně otázkou, čím potěšit svého milého, pak pro vás máme pár tipů na ty nejlepší dárky pro muže!

Chlapská záležitost!

Odjakživa přitahovali všechny muže války a boje! Dopřejte mu trochu novodobé zábavy díky simulátorům a virtuální realitě s válečnou tématikou. Či sáhněte po reálné možnosti řídit si tank, nebo střílet ze samopalu. To bude pro muže opravdu nevšední zážitek!

Sauna naopak

Pokud váš drahý nepatří mezi milovníky tepla a naopak namísto letní dovolené u moře vyhledává hory a náročné túry, pak pro vás máme skvělý tip na kryosaunu. Tam ho čeká nevšední krátký pobyt v mínus sto deseti stupních. Má nespočet benefitů od posílení imunity, léčbě zánětů, zmírnění bolesti až po (pozor dámy!) snížení nadváhy.

Kvalita nad kvantitou

Možná i vy patříte mezi milovnice předvánočních úklidů, kdy bezhlavě vyhazujete každou věc, která je jen malinko odřená, děravá či jinak poškozená. Až přijdete k manželově zásuvce se spodním prádlem, bez milosti vyházejte všechno nekvalitní a obnošené. Myslete přeci jen na to, že pánské trenýrky či slipy se dotýkají vašeho milého na citlivých místech po celý den, a tedy by měly být z opravdu kvalitního materiálu. Mrkněte třeba na e-shop andrie.cz a vyberte ty pravé!

Ach ta auta!

Mužská populace je zcela právem zatížená na své plechové miláčky. Různé šampony, vlhčené ubrousky či drahé vůně, které jim dáte, aby své drahé chlouby na čtyřech kolech zútulnili… S těmito pomocníky schovanými ve vánočním balíčku jistě nešlápnete vedle. Pokud svému muži však chcete dopřát silný zážitek, omrkněte v okolí různé půjčovny, které mohou zajistit na jeden den zapůjčení takového fára, po jakém jeho srdce touží či třeba hodinovou jízdu v oblíbeném Ferrari či Porsche. S těmito tipy si letos vaši milí Vánoce opravdu užijí!

Publikováno: 01. 12. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková