LED svítidla a LED osvětlení dodají vašemu interiéru elegantní styl

Výběr domovního a komerčního osvětlení není tak lehký úkol, jak se na první pohled může zdát. Je třeba vzít v úvahu řadu parametrů, neboť do každé místnosti se hodí jiný typ světla. V případě interiérového osvětlení je třeba přihlížet i ke stylu bydlení. Světla můžete volit klasická v podobě lustrů, dále rustikální, podhledová, nebo v poslední době čím dál oblíbenější LED žárovky a další svítidla na bázi technologie light emitting diode. Kromě toho, že dobře vypadají, vám přinesou také značnou finanční úsporu.

Zaměřeno na kuchyň

Víte o tom, že když v kuchyni vyměníte původní žárovky za úsporná LED světla, uspoříte až 80 % elektrické energie? Odlehčíte tak nejen své peněžence, ale též přírodě. Osvětlení kuchyně se doporučuje rozdělit do několika zón, a to plochy nad linkou, jídelního stolu, skříněk a šuplíků. Nezapomeňte ani na centrální osvětlení. Pod linku je ideální lištový systém GLOBAl Trac, jenž vám zajistí výkonné, ale hlavně příjemné světlo při přípravě jídla. Jako elegantní centrální světlo se nabízí bezúdržbový LED panel, který dokonale prosvětlí celou místnost.

Skvělé řešení pro výrobní a komerční prostory

Sháníte-li správná světla do továren a skladů, vsaďte na úsporné LED průmyslové osvětlení, které optimálně osvítí pracovní prostor. Zvýšíte tak bezpečnost zaměstnanců a zároveň kvalitu odvedené práce. Do velkých nákupních center, salonů a výloh přijdou vhod závěsná LED svítidla, jimiž lze nasměrovat zájem zákazníka na určitý produkt. Velmi efektně v komerčních objektech vypadají LED svítidla na zapuštění, neboť nejen že působí příjemně, ale rovněž poslouží jako zajímavý marketingový nástroj. Tím jsou i reflektory s technologií LED hojně se využívající při osvícení billboardů. Své využití mají také při sportovních utkáních, k nasvícení firemních areálů nebo interiérových průmyslových objektů.

Publikováno: 27. 03. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková