Doptejte si relaxaci ve své vlastní koupelně

Koupelna je vizitkou každé ženy. Zatímco dříve bývala středobodem čistoty kuchyně, dnes se pozornost klade k místnosti, kde dochází k očistě těla i duše. Koupelna totiž není jen prostor k sanitárním záležitostem, ale i jako azyl pro relaxační aktivity. Asi to znáte. Vedle rychlé sprchy, která z nás smyje základní denní nečistoty, se jako mnohem příjemnější jeví vana plná pěny, s hořícími svíčkami kol dokola a sklenicí šampaňského. Aby k tomu mohlo dojít a člověk si relaxaci vychutnal plnými doušky bez rušivých elementů, je třeba míti připravené zázemí.

​Proč Mexen zařízení?

K základním prvkům patří Mexen baterie, který díky své důmyslnosti umožní maximální efekt tekoucí vody v naprostém pohodlí. Mexen baterie mají nejen líbivý design, ale i anatomický tvar a stoprocentní účinnost. Velmi snadno se ovládají a jsou prakticky bezúdržbové. Z široké nabídky si vybere naprosto každý a díky velkému množství architektonických variací je jen otázka vkusu, který vzorek si vyberete vy. Baterie je možné umístit do vany, k umyvadlu, ale stejně dobrou službu vám udělají v sprchovém koutě. Sprchový kout WALK-IN, který se hodí do koupelen, těm, jež si z nedostatku místa nemohou dovolit vanu, odpovídá nejmodernějším trendům a technologickým nárokům.

​Kompatibilita zaručena

Zástěny jsou kompatibilní s jakýmkoliv materiálem a lze je tedy volně kombinovat. Záleží jen na vkusu a představě jednotlivce. Základní sprchovou zástěnu lze pořídit již od tří tisíc korun. Zástěna má univerzální charakter, lze ji upevnit jako pravou nebo levou otvírací plochu, má bezpečnostní tvrzení sklo s minimální šířkou skla 6 mm. Veškeré zástěny WALK-IN je dostupná v e-shopu HeavenShop – bydlete jako v nebi. S tímto typem zařízení toho dostojíte opravdu snadno. V koupelně se budete cítit přímo božsky a to je to, oč tu v tuto chvíli běží.

Publikováno: 28. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková