Do aquaparku na jaře? Ale jistě!

Máte rádi vodu? Chybí vám možnost vykoupat se ve veřejném aquaparku a marně čekáte na den, kdy epidemiologická opatření skončí? Říct, kdy to bude, by bylo hádáním z věštící koule. Nechcete-li pasivně čekat na den s velkým otazníkem, zamiřte na wellness a užívejte si pohody v hotelových SPA&Relax centrech.

Sázkou na jistotu je wellness ve Špindlerově Mlýně. Krkonošské hotely nejsou jen cílem vyznavačů lyžování a zimních sportů, ale právě na jaře se orientují na klientelu, co má ráda péči o tělo a vodní radovánky. Hotelové bazény si nezadají s nejlepšími aquaparky a jejich výhodou jsou dostatečné kapacity pro whirlpooly, sauny, páry, ale i činnosti fyzioterapeutů. Wellness ve Špindlu se vyznačuje vysokou kvalitou služeb za příznivou cenu.

​Sázka na jistotu: Špindl i Liberec

Další oblíbenou lokalitou pro vodomilce je Liberec. Nemusí jít nutně jen o slavný „Babylon“, ale dokonalé zázemí se všemi náležitostmi nabídnou i další hotely pod Ještědem. Wellness pobyty v Liberci šlapou na paty všem profesionálním lázním. Liberečtí hoteliéři umí připravit takové wellness balíčky na míru, že kdo jednou zkusí, nechce jet už nikam jinam.

​Relax v Praze

Žijete-li ve velkoměstě a nemáte mnoho času vyjíždět za hranice všedních dní, můžete si užít skvělý wellness i v Praze. Wellness v Praze má velmi dobrou úroveň a soustředí se na poskytování privátních služeb. To znamená, že si whirlpoolku, saunu, páru a jiné aktivity užíváte pouze v páru nebo v omezeném množství lidí. Pražské wellness hotely poskytují prestižní zázemí, které ve spojení s luxusními zážitky a sceneriemi historické Prahy, nemají konkurenci.

​Rezervace za mimosezónní ceny

Vybírejte na SPA.cz tematické pobyty a užijte vodních radovánek co hrdlo ráčí. Cílit můžete na rodinný nebo all inclusive pobyt, antistresový nebo deluxe víkend. Klasikou je pak relax víkend pro páry. Využijte dumpingových mimosezónních cen a rezervujte termín ještě dnes. Ušetříte náklady a užijete si úžasný pobyt hned jakmile to epidemiologická situace dovolí.

Publikováno: 12. 03. 2021

Kategorie: Cestování

Autor: Barbora Jiroušková