Spolehlivé parkování na letišti

Létáte do zahraničí a řešíte dopravu na letiště nebo parkování? Už nemusíte složitě plánovat logistiku. Komfortně si zajedete na parkoviště k letišti, kde bude vaše auto v bezpečí čekat, až se vrátíte domů.

Spolehlivé parkoviště u letiště Praha

Už nebudete řešit, jestli vás na letiště odveze taxík, což stojí spoustu peněz. Ani neomezíte vaše blízké, kteří se během čtvrt hodiny musí vymanévrovat z letištního parkoviště, aby neplatili za vjezd. Zároveň nebudou v době vašeho příletu čekat někde blízko, až je zavoláte. A že těch míst není neomezeně. Z bezpečnostních důvodů není přímo na letišti možnost klasického parkování, proto lidé často řeší, jak se dostat na místo, když odlétají na dovolenou. Naštěstí u Tuchoměřic je parkoviště, kde zcela komfortně zaparkujete vozidlo, necháte se odvézt na letiště a nemusíte tak řešit, kdo vás na letiště přiveze. Místo se jmenuje TopParking a má kapacitu 200 vozidel. V provozu je nonstop. Parkování si jen musíte rezervovat alespoň 2 hodiny předem přes jednoduchý objednávkový systém. Jestli se chcete rezervovat doslova na poslední chvíli, můžete se informovat telefonicky. Pokud to kapacita parkoviště dovolí, nebude problém zde vozidlo nechat. Parkoviště u letiště je tak skvělá služba pro váš maximální komfort. A překvapí vás i cena.

Bezpečné parkování - letiště Praha

Až se dostavíte na parkoviště, bude na vás čekat řidič, který vám vydá potvrzení, že jste přijeli a nechali na parkovišti vozidlo. Poté vás řidič odveze na letiště, tento transfer (tam i zpět) je zdarma. Po příletu pak jen kontaktujete řidiče, a ten si pro vás do 15 minut přijede. A jaká je ona cena? Za 1-4 dny zaplatíte 700 Kč, za 5-7 dní 800 Kč, a tak dále dle ceníku. To je výhodné, že? O bezpečnost se navíc bát nemusíte, místo je nonstop hlídané kamerovým systémem i personálem. Už nemusíte řešit složitou dopravu na letiště. I když pojedete na 14denní dovolenou, parkování u letiště vás finančně rozhodně nezruinuje.

Publikováno: 23. 12. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Barbora Jiroušková