4 důvody, proč si vybrat plastové kolejnice pro váš interiér

Když se řekne plastová kolejnice, většina z nás si vybaví kancelářský prostor. My vám dnes ale ukážeme, že tento způsob uchycení záclony má své velké výhody i v případě domácnosti. Jaké to jsou?

Elegance, kterou jinde nemáte

Proč zatěžovat design interiéru kovovými nebo dřevěnými garnýžemi, když si můžete vybrat variantu, která není vůbec vidět? Pokud si skutečně přejete, aby byl váš interiér designově čistý, bude vám plastová kolejnice dělat tu nejlepší službu. Nebude celek prostoru nikterak narušovat, pouze bude plnit svou praktickou úlohu. Plastové kolejnice jsou v tomto smyslu skutečně nepřekonatelné.

Žádné zádrhely

Milujete závěsy, nebo máte na oknech umístěny během sezóny květiny a denně je zaléváte? V tom případě oceníte schopnost, kterou plastová kolejnice má. Tou je rychlý pohyb bez jakýchkoliv zádrhelů. Kolejnice se vám bude skvěle ovládat i v případě, že jste zvyklí denně větrat, zalévat květiny na parapetech, nebo odtahovat závěsy. Konečně tak budete mít možnost vše konat rychle a bez nervozity.

Pouze stisknete tlačítko

Věděli jste o tom, že některé plastové kolejnice nabízejí možnost dálkového ovládání? Motorové kolejnice nemusíte nikterak odtahovat, pouze je pomocí ovladače nebo chytrého telefonu ovládáte odkudkoliv. Tato zajímavá varianta se skvěle hodí nejen do místnosti, kde se nachází osoba upoutaná na lůžko, ale také třeba do ložnice.

Praktická vychytávka

Některé kolejnice nabízejí ještě jednu možnost. Tou je jejich snížení do úrovně, kterou potřebujete. Nemusíte tak složitě věšet záclony nebo závěsy u stropu. Snadno pomocí ovládání snížíte kolejnici do úrovně, která vám vyhovuje. Sejmete a vyčistíte záclonu či závěs, opět je pověsíte, a poté zase vytáhnete celek nahoru.

Plastové kolejnice nabízejí každodenní pohodlí v celé domácnosti. Bude se vám příjemně větrat, zalévat květiny, nebo pozorovat okolní dění kdykoliv budete chtít. Kolejnice pracuje rychle a bez zádrhelu.

Publikováno: 31. 12. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková