Doplňky stravy s moruší redukují hladinu cukru v krvi

Mnoho z nás zná moruši jako sladkou šťavnatou pochoutku díky jejím plodům připomínajícím ostružiny. Pověstná sladkost ji řadí mezi superpotraviny, neboť je okamžitým zdrojem energie. Své uplatnění si našla i v lidovém léčitelství.

Udržujte si optimální hladinu cukru

Máte-li dlouhodobě zvýšenou hladinu cukru v krvi, měli byste se mít na pozoru, jelikož může být předstupněm cukrovky. Slinivka břišní totiž nestíhá produkovat dostatečné množství inzulinu, čímž je zaděláno na problém. Tělo nedokáže cukr v krvi spálit. Výše cukru se zjistí pomocí laboratorních testů. Běžná hodnota činí 4-5 mmol/litr krve, o cukrovce hovoříme při hodnotě přes 7 mmol/litr krve.

Seznamte se s moruší

Morušovník plodí bílé, růžové nebo černé bobule o velikosti cca 2 cm, které obsahují vysoké množství přírodních cukrů, konkrétně fruktózy a glukózy. Navíc jsou bohaté na další vitamíny a minerály, z nichž jmenujme například vitamín C, hořčík, vápník, fosfor, železo a resveratrol.

Přírodní produkty, které pomohou

Pokud si chcete zajistit maximální příjem zdraví prospěšných látek, jež moruše obsahuje, pořiďte si přípravek Moruše Plus od ryze české společnosti Naturvita. V kombinaci s pískavicí řeckým senem, extraktem červeného vína a inulinem tento produkt významně přispívá k udržení normální hladiny cukru v těle, dokáže zklidnit mysl a zlepšit kvalitu spánku, eliminuje dopad stresové zátěže. Díky zmiňovanému resveratrolu má antioxidační účinky.

Vsaďte na internetovou lékárnu

Kde přípravek Moruše Plus zakoupíte? Navštivte stránky Gigalekarna.cz s širokým sortimentem potravinových doplňků a dalších produktů a pomůcek z oboru krása a zdraví. Co se týče doplňku stravy z moruší, který zde zakoupíte za velice příznivou cenu, dozvíte se tu kompletní informace o jeho složení a dávkování.

Publikováno: 19. 11. 2019

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková