Výborná dostupnost, atraktivní občanská vybavenost a další výhody bydlení na Smíchově

Všimli jste si, že pražské čtvrti, ve kterých bývaly nádražní budovy, volné plochy a stará zástavba procházejí výraznými proměnami? Tímto faceliftem prochází také Praha 5, která se stane ještě modernějším a atraktivnějším místem k životu. Nevěříte?

Výhody bydlení na pražském Smíchově

Hlavní výhody moderního bydlení na Smíchově jsou tyto:
  • výborná dostupnost do centra a skvělé spojení MHD,
  • atraktivní občanská vybavenost,
  • zeleň na dosah,
  • široká nabídka obchodů a služeb.
Díky tomu je bydlení na Praze 5 vhodné pro studenty, čerstvé absolventy, rodiny s dětmi i seniory. Každý si totiž přijde na své.

Rozhodněte se pro změnu a jednejte

Změňte svou trvalou adresu a přestěhujte se na pražský Smíchov. Koupě bytu na Praze 5 je snadná, protože nabídka je pestrá. Záleží tedy na tom, zda preferujete bydlení v klasické vilce nebo dáváte přednost modernímu typu bydlení.

Moderní bydlení v rezidenčním projektu Vilapark Klamovka

Láká vás žít v osobitém rezidenčním projektu, který je vhodný pro milovníky zeleně i ruchu velkoměsta? To byste se rozhodně měli blíže seznámit s projektem Vilapark Klamovka. Ten momentálně vzniká na Praze 5 nedaleko zámeckého parku Klamovka a nabídne bydlení opravdu pro každého. Vybrat si můžete z bytů, které jsou obklopené zelení, nebo upřednostnit atraktivní bydlení s výhledem na město ve vedlejším domě. Záleží pouze na vás. K dispozici bude celkem 8 domů, které dohromady nabídnou 117 bytů. Pražský Smíchov se stává ještě atraktivnější lokalitou pro bydlení, a to díky neustále vznikajícím developerským projektům, které tuto čtvrť přetváří v nebe na zemi. Toužíte-li po bydlení nedaleko centra města, v lokalitě, která nabízí opravdu vše, přestěhujte se na Smíchov a užívejte si bydlení v ráji.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková