Víte, kde sehnat kvalitní a cenově dostupné rolety den a noc v mnoha provedeních?

Také se vám líbí okna zastíněná hezkými, zajímavými a přírodně laděnými roletami den a noc, které vídáte při procházkách vašim městem? Anebo jste si všimli, že mají mnozí lidé zajímavě řešené rolety, které se skládají ze dvou typů látek v oknech bytovek nebo paneláků, ale vy nevíte, o jaké rolety se jedná? Stále více lidí objevuje kouzlo, které nabízí rolety den a noc. Koupit je můžete v mnoha barvách, z různých látek, v různých stylech tak, aby si vybral skutečně každý.

Bohatá nabídka kvalitních rolet den noc za skvělé ceny

Na internetových stránkách fexi.cz najdete mnohé rolety den noc, jež jsou zařazeny do čtyř různých kategorií. Jde o rolety den a noc SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMOND. Kromě rozmanitých barev a látek si můžete vybrat i rolety s klasickým ovládáním nebo modely na dálkové ovládání, jež jsou bezdrátové. Vybrat si ty správné rolety noc a dne vám pomůže i možnost nechat si zaslat až 8 vzorků zdarma. Chápou zde totiž, že možná váháte mezi roletou laděné do šedé, béžové nebo třeba smetanové barvy. Vybrat si můžete ze 100 % zatemňujících látek, s nimiž se vám bude skvěle usínat i relaxovat ve tmě.

Rychlá a snadná montáž

Věděli jste, že je možné namontovat rolety den a noc bez vrtání? Je to tak, a to u otevřeného typu kazet. Rolety jednoduše jen pověsíte na okno a pak je přilepíte. Návod, jak to udělat, můžete stáhnout na fexi.cz buď přehledně popsán s obrázky, anebo se podívat na krátký video návod. Zajistit si můžete i elektrické rolety den a noc, a to u všech typů látek i kazet. Stačí v sekci „Příslušenství k elektrickým roletám“ vybrat elektrický pohon pro vámi vybranou kazetu a příslušenství. Aktuálně jsou rolety den a noc k dostání se slevou až 45 % + dalších 5 % se zadáním akčního kódu HORECKA. Více na fexi.cz.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková