V dobách rostoucí inflace jsou investice naprostou nutností. Jak s nimi začít?

Nejspíše každý z vás pozoruje současnou nelehkou situaci znamenající prudké zdražování životních nákladů. V současnosti se hodnota inflace pohybuje okolo 17 %, takže je rozhodně pravý čas na to, začít s ní bojovat. Jak na to?

Nečekejte zázraky

Nejdříve je potřeba vás upozornit na fakt, že navzdory tvrzení nejrůznějších podvodníků nemůžete čekat pohádkové zbohatnutí během několika týdnů. Pokud vám tento nesmysl jakákoliv společnost slibuje, určitě od ní dejte rychle ruce pryč. V dnešní nelehké ekonomické situaci je hlavním cílem investic ochrana vašich prostředků před jejich znehodnocováním. Přistupujte tedy k dané oblasti rozumně a nenechte se obelhat. Dobrou volbou v počátcích jsou krátkodobé investice, jejichž podoba závisí čistě na vašem psychickém rozložení. Konzervativní jedinci vsází především na dluhopisy a komodity, zatímco ti odvážnější se pohybují spíše v oblasti akcií, kryptoměn a dalších více volatilních produktů. Základem všeho je samozřejmě volba vhodného a ověřeného zprostředkovatele. Chcete-li diverzifikované portfolio a naprostou jistotu spolehlivých pomocníků, podívejte se na online investiční platformu Bondster. Tento poskytovatel na našem trhu figuruje už několik let a za tu dobu sklízí samé pozitivní recenze od spokojených klientů.

Važte si svých peněz

Zmíněná společnost se zaměřuje především na zajištěné a pečlivě ověřené úvěry, které by rozhodně měly být součástí vašeho portfolia. Celý proces je vedený v intuitivním a neustále hlídaném systému, takže se v případě potřeby vždy dočkáte pomoci. Hledáte-li způsoby, jak snížit dopad inflace na vaše prostředky, podívejte se na internetové stránky bondster.com. Dobrou zprávou je možnost se zapojit do vámi vybraných projektů i s několika málo tisíci korun, takže není nutné disponovat velkými částkami.

Publikováno: 23. 07. 2022

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková