Studium MBA vám pomůže s posunem v kariéře

Profesní cíle jsou si většinou podobné. Zvládat pracovní problémy, poradit si v každé situaci, mít dobré postavení a vysoký plat. Splnit si sny může pomoci titul MBA, který je uznávaný po celém světě.

Na vyšších pozicích je nutné se neustále vzdělávat, rozšiřovat si obzory a také držet krok s dobou. Při zmínce o dalším studiu si ale většina lidí vybaví ztrátu volných víkendů, minimum času pro sebe nebo rodinu a také omezení práce. U studia MBA je to jiné, trvá jen jeden rok a studovat můžete prakticky odkudkoli. Program MBA (Master of Business Administration) je forma postgraduálního studia určená především pro vedoucí pracovníky, manažery a podnikatele. A to včetně těch budoucích, kteří se chtějí co nejlépe připravit na založení firmy a její úspěšné vedení. Po ukončení studia si k vašemu jménu přidáte titul MBA, ceněný zvlášť u manažerských pozic. Studium MBA totiž propojuje teorii a praxi a rozvíjí schopnosti a dovednosti, během výuky se neučíte nazpaměť suché poučky, ale probíráte reálné situace reálných firem. Nově získané znalosti můžete ihned začít využívat ve své firmě.

Na European School of Business & Management probíhá studium online formou v kombinaci s workshopy, které se konají 4x do roka. Výuka je v češtině a je rozdělena do tří bloků, aby si každý mohl vybrat specializaci podle svých potřeb. Na ESBM si můžete vybrat z 22 specializací podle zaměření svého oboru, aby pro vás studium mělo co největší přínos. Studovat můžete odkudkoli a kdykoli, na služební cestě, v polední pauze v kanceláři nebo třeba brzy ráno na rodinné dovolené, když ostatní ještě spí. O kvalitní vzdělání se postará profesionální lektorský tým, jehož členové sami působí na vysokých manažerských postech a vše tak znají z vlastní praxe. Studium MBA vám pomůže posunout se v kariéře směrem, kterým chcete. Podle průzkumu zlepšilo 87 % absolventů – zaměstnanců svoji pozici ve firmě i svůj příjem a pro 83 % absolventů – podnikatelů bylo studium stěžejní motivací pro rozjezd vlastního podnikání.

Prestižní titul MBA otevírá dveře i v mezinárodních a uznávaných firmách. Mít znalosti a umět je využít v praxi je znakem dobrého manažera i podnikatele. Přihlaste se ke studiu MBA i vy!

Publikováno: 07. 05. 2021

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková