Sestrojte si nerezové zábradlí bez cizí pomoci. Proč zvolit zrovna nerez?

Zábradlí má jednu velice důležitou funkci, a to takovou, že napomáhá lidem pohybovat se po schodech snadno a opatrně. Existují různá řešení, přičemž do popředí se zejména pro své vlastnosti prodírá nerez. V následujících řádcích vám prozradíme, proč je nerezové zábradlí tak oblíbené a odkud objednat potřebný materiál, abyste si ho sestavili sami.

Pokud zvolíte nerezový L profil, rozhodně s ním neprohloupíte. Jedná se o základní stavební prvek při sestrojování zábradlí.

Vynikající styl

Nerezová ocel je pěkný a elegantně vypadající materiál, který se používá různými způsoby, dokonce i pro výrobu zábradlí. Velkou výhodou je, že si nerez jako takovou přizpůsobíte svým potřebám, takže se nemusíte nutně spokojit pouze s jedním konkrétním stylem.

Odolnost

Nerezová zábradlí jsou vysoce odolná a vydrží klidně i desítky let, pokud sáhnete po kvalitních prvcích. Co se čištění týče, stačí vám pouze navlhčený hadřík. Každý, kdo zrovna zvažuje renovaci zábradlí, by měl nad tímto materiálem rozhodně uvažovat.

Ekologická šetrnost

Nerez je taktéž šetrná k životnímu prostředí. Výroba nevyžaduje mnoho energie a pro ni se využívá recyklovatelný materiál. Nepřispívá k vyčerpávání přírodních zdrojů.

Dlouhá životnost

Nerezová ocel je jedním z nejodolnějších kovů, takže vás zřejmě nepřekvapí, že výsledek vydrží klidně i celý život. Zvládne zkoušku časem, zůstane pevná a odolná.

Dodavatelem nerezových L profilů je společnost Kovoinox, která má v pestrém produktovém portfoliu hliníkové i nerezové polotovary, kované polotovary, bránové příslušenství, pohony, plastové komponenty či spojovací materiál. Stejně tak se na tohoto profesionála obrátíte, pokud potřebujete navrhnout atypické sloupky, vyrobit kované oblouky či tyče a podobně.

Publikováno: 24. 03. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková