Půjčit si dodávku je tak SNADNÉ. S van2go rozhodně!

Mít k dispozici dodávku, která ochotně odveze stavební materiál, rozměrnější zařízení či krabice plné věcí, které stěhujete na jiné místo, je k nezaplacení. Jenomže provoz dodávky není na dobré slovo, a proto se (logicky) vyplácí pronájem. Často i lidem, jež užitková vozidla využívají pravidelně, typicky živnostníkům během sezóny. Po zbytek roku by automobil nečinně zahálel, chátral a stál peníze. Proto je půjčovna dobrou volbou. Ale jak to v ní chodí? Podívali jsme se na zoubek oblíbené službě van2go. Přečtěte si, jak může být pronájem dodávky v Praze jednoduchý a rychlý.

Hlavně vybrat tu správnou...

Proces zapůjčení dodávky není dlouhý a začíná výběrem vhodného typu. Van2go disponuje moderním vozovým parkem užitkových vozidel Opel. V nabídce najdete modely Vivaro L2H1, Movano L2H2 a L2H3, ale také rozměrný Movano valník s kapacitou až 6 europalet. S prázdnou neodejdou ani zájemci o pronájem minibusu. Všechny dodávky jsou ve vynikajícím technickém stavu.

Vyplníte formulář... a je to

Jak tedy rezervace dodávky probíhá? Zadáte několik nezbytných údajů do elektronického formuláře na https://www.van2go.cz/uvod.html, a poté si vyzvednete vozidlo na smluveném místě. Minimální doba pronájmu je hodina, což je dobrá zpráva pro každého, kdo skutečně potřebuje užitkové vozidlo jen na chvilku a nechce platit celodenní taxu.

Ještě něco, co byste měli vědět?

Za zapůjčení dodávky zaplatíte platební kartou nebo převodem na účet online. V případě potřeby lze upravit termín vrácení vozu, tzn. prodloužit nebo zkrátit dobu zápůjčky. Denní limit (nájezd) je 250 km a po překročení půjčovna účtuje příplatek, o jehož výši informuje v přehledných obchodních podmínkách. Kdyby stejně efektivně jako půjčovna dodávek van2go fungovaly i jiné služby, svět by byl zase o něco lepším místem!

Publikováno: 21. 01. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková