Digitální panely a digitální úřední desky, základ každé moderní obce

Lidé se v poslední době stěhují na venkov. Důvodem toho je touha žít na klidném místě, kde se člověk nebojí toho, že ho přepadnou na ulici. Bohužel ti, kteří se stěhují z měst, doufají, že bude obec trochu moderním místem k životu a že to nebude místo, kde se doslova zastavil čas. Bohužel v mnohých obcích to opravdu vypadá tak, že se zde zastavil čas. Právě takové obce by měly investovat do mnohých vymožeností a moderností, které občané ocení. V mnoha obcích je problém hlavně to, že občané nejsou dostatečně informováni o tom, co se v dané obci děje nebo co se v dané obci plánuje. Nevědí, jaká je ordinační doba praktického lékaře, nejsou si jistí tím, kdy bude odstartováno fotbalové utkání nebo jak to vypadá s očkováním psů. Jenže to jsou všechno informace, které by lidé měli vědět a znát zavčasu. A tak obce by měly investovat do digitálních panelů a digitálních úředních desek, protože to jsou vymoženosti, které zlepší informovanost občanů.

Co jsou to digitální panely?

Pod pojmem “digitální panely” si představíme inovace klasických roll-up bannerů, reklamních tabulí a informačních cedulí. Je to pomocník při konferencích, přednáškách a taky při dalších podobných akcích. Digitální panely si najdou své místo nejen na obecních úřadech, kde budou obsahovat odpovědi na nejčastěji pokládané otázky, ale také se využijí v čekárnách u lékařů nebo klidně i v restauracích či na podobných místech. Digitální panely je možné si zprvu pronajmout, abyste zjistili, jestli je opravdu využijete tak, jak se domníváte.

Co jsou to digitální úřední desky?

Pak také existují digitální úřední desky, což jsou inovace klasických úředních desek, které obvykle stojí před obecním úřadem. Digitální úřední desky poskytují neomezený informační servis, který trvá sedm dní v týdnu, každý den v roce, čtyřiadvacet hodin denně. Navíc digitální úřední desky poskytují neomezený prostor pro sdílení informací a dokumentů, tudíž se občané vždy zavčasu dozvědí o tom, co se plánuje v obci nebo co je v obci čeká.

Publikováno: 30. 11. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková