Podnikáte ve wellness a nepoužíváte rezervační systém? Přečtěte si 3 důvody, proč byste měli

Bez ohledu na to, zda provozujete salon s komplexními wellness procedurami či jóga studio, nebo „jen“ nabízíte masáže či jinou specifickou službu, je s podivem, že ještě nepoužíváte rezervační systém. Chcete-li být zákazníkům blíž, ušetřit čas a zároveň dynamicky rozvíjet podnikání, měli byste si ho co nejdříve pořídit. Změnu pocítíte okamžitě.

1. Možnost non-stop rezervace

Neustále vám zvoní telefon a chodí textové zprávy ohledně rezervace? Rezervační systém vás zachrání. Funguje nepřetržitě a umožňuje zákazníkům intuitivní přihlášení odkudkoliv. Vám ušetří spoustu času, který budete moct věnovat příjemnějším záležitostem, než je přepisování termínů do notesu.

2. Poznáte své klienty

Říká vám něco cross-sell či up-sell marketing? Pokročilý rezervační systém zvládá mnohem více než „jen“ online rezervace. Umožní vám provádět záznamy o všech klientech – včetně podrobností o jejich historii rezervací, koupi permanentek apod. Na základě toho jim dokážete nabídnout i jiné služby či produkty, které by se jim mohly hodit, bez rizika, že je tím otrávíte.

3. Posunete business správným směrem

Nedílnou součástí rezervačního systému bývají statistiky. Dozvíte se, o které služby je největší zájem, a které naopak příliš netáhnou. Díky tomu snadno přizpůsobíte podnikání tak, abyste z něj vytěžili co nejvíce a zároveň nabízeli pouze atraktivní služby.

Jaký by měl být?

Ideální online rezervace snoubí jednoduchost, výkon a flexibilitu. Musí se snadno ovládat, nabízet užitečné funkce, a když to bude zapotřebí – umožnit jazykové mutace či možnost rychlé odeslání zprávy klientům. Uvedené požadavky do puntíku splňuje Wellspace. Efektivní nástroj pro poskytovatele wellness služeb je nabitý skvělými funkcemi, ale není složitý – většina nastavení spočívá v pár kliknutí. Koukněte se na video a vyzkoušejte si zdarma demo - jedině tak bezpečně poznáte, jestli je online rezervace správným krokem i pro vás. https://youtu.be/rSfTpTz5O1o

Publikováno: 06. 04. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková