Svatební koordinátor, má smysl?

Plánování svatby a zařizování všeho podstatného je otázkou několika týdnů, ne-li měsíců. Naštěstí to nemusí být otázka náročného období, jde to zvládnout levou, zadní. Když tedy máte po ruce pomocníky, se kterými to skutečně snadno půjde.

Svatební katalog odhalí aktuální módní trendy

Jednou z nejlepších pomocí, za kterou neutratíte majlant je svatební katalog. Shrnuje nejen aktuální módní trendy na poli svateb, ale také se jedná o skvělého pomocníka shrnujícího svatební místa, z nichž si stačí vybrat. Samozřejmě nakonec to bude na vás a vašich osobních preferencích. Je to vaše svatba a musí být podle vašich představ. Díky svatebnímu katalogu se však snáze zorientujete v možnostech a také se ujasníte v tom, co je a co není zapotřebí zařídit, zarezervovat nebo udělat.

Svatební koordinátor to vše vezme na svá bedra

Že nemáte na svatbu žádný čas? Nemusíte upouštět od honosné svatby, protože stačí mít po ruce někoho, kdo se o to postará a kdo vám ji zařídí do puntíku. Touto pomocí se myslí svatební koordinátor, který (samozřejmě s vaším souhlasem) nejen všechno rezervuje a zařídí, ale také vymyslí svatební program a mnoho dalších věcí, na které byste sami možná zapomněli. Svatební koordinátoři jsou však trochu dražší záležitostí, a pokud je už tak váš svatební rozpočet napnutý, katalog plně zastane jejich místo.

Nebo jděte svou cestou

Případně se můžete poradit s tím, kdo už svatbu měl, nebo můžete jít ryze svou cestou. Mnoho lidí má dnes rádo originalitu a to, že jsou svatby dle jejich gusta čili nevyžadují rady ani z jedné, ani z druhé strany. Raději dávají na svou intuici a na svůj styl. Mnohdy totiž snoubenci mají skutečně jasnou představu o tom, jak jejich svatba bude vypadat. A obvykle nechtějí, aby jim do toho kdokoliv cokoliv říkal.

Publikováno: 28. 12. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková