Objevte smyslnost erotických masáží ve vyhlášeném pražském salonu

Vy a erotická masáž? To přece nejde, s „holkama z ulice“ nechcete mít nic společného. A navíc – ještě by se o vašem milostném dobrodružství doslechli známí, a to by byla ostuda... Jenomže řeč není o sexuálních službách, ale souboru technik, díky kterým se dokonale uvolníte a zažijete nepoznané. Přečtěte si, jakým uměním vládnout sličné masérky v jednom z nejnavštěvovanějších pražských salonů, a udělejte si vlastní názor.

Nenápadný salon, ve kterém se dějí věci

Salon Angels masáže najdete pouze v případě, že ho budete hledat. Na nenápadném místě, přibližně 300 m od zastávky metra Nádraží Holešovice, stojí nenápadná budova. Uvnitř skrývá útulné apartmány nabité až mystickou atmosférou. Nechybí tradiční futon, svíčky a další stylové dekorace, které mistrně umocňují celkový dojem z výjimečných služeb.

Jak erotická masáž probíhá?

Skvělá erotická masáž proběhne tak, abyste se po ní cítili jako znovuzrození. Masérka, která vám bude nejvíce sympatická, se postará o vaše nekonečné blaho, a to formou body to body masáže, masáže penisu (lingamu), klasické erotické masáže či tantry. Prioritou je maximální uvolnění nahromaděného stresu, nečekaný orgasmus a předání pozitivní energie, která klienta nabije dlouho dopředu.

Ve vší počestnosti

Člověku neznalému nemusí být rozdíl mezi sexuálními službami a erotickými masážemi zjevný. V rámci masáže musí klient dodržet jasná pravidla, jinak ji masérka ukončí: líbání, orální ani klasický sex nejsou přípustné. Pouze letmé doteky masérčina těla a za příplatek pár delikátních záležitostí – nikdy však nedojde k běžnému styku. Hlodá ve vás zvědavost? Nic vám nebrání, abyste Praha erotické masáže v salonu Angels masáže vyzkoušeli na vlastní kůži. Domluvte si schůzku s vybranou masérkou přes kontaktní formulář na webu, telefonicky nebo přes Whats app či Viber.

Publikováno: 15. 01. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková