Práce realitního makléře vám dá volnost

Hledáte zaměstnání, u kterého si budete pracovní dny plánovat podle svých představ? Peníze dostanete za skutečně odvedenou práci, takže pokud se budete opravdu snažit, vyděláte si více než vaši kolegové? Toužíte po pestré pracovní náplni? Možná by se vám mohlo líbit stát se realitním makléřem. Práce realitního makléře je zajímavá, dobře placená, flexibilní. Můžete se jí věnovat na plný úvazek, nebo ji mít pouze jako přivýdělek. Je pouze na vás, nakolik se jí chcete věnovat a kolik si plánujete vydělat. Realitní kanceláře dávají příležitost všem.

Pro práci v realitách potřebujete hlavně dostatek odhodlání

Vzali by vás vůbec jako realitního makléře? Pravděpodobně ano. Nepotřebujete žádné speciální vzdělání, důležitá je spíš samostatnost, schopnost vcítit se do druhých lidí, nesmíte se bát komunikovat a jednat se zákazníky i úřady. Kolik má realitní makléř práce, záleží vždy je na něm. Pokaždé je však dostatečně pestrá. Jezdíte se podívat na konkrétní nemovitosti, pořádáte prohlídky, jednáte s kupci i prodejci, vyřizujete věci s úřady. Část dne trávíte v kanceláři, část v terénu. Pracovní den vám začíná tehdy, kdy si to naplánujete, takže není problém ráno nejdříve odvézt děti ze školy a odpoledne je zase dovézt domů. Být realitním makléřem je ideální pro ženu s malými dětmi i pro muže, který chce finančně zabezpečit celou rodinu.

Plat má takovou výši, jakou si zasloužíte

A jaký má vlastně realitní makléř plat? Odvíjí se od jeho zásluh. Dostává vždy procentuální částku z uskutečněných prodejů, po zapracování se procento zvyšuje. Samozřejmě záleží na konkrétní realitní kanceláři, například Remax Nova se netají tím, že u nich plat realitního makléře může dosahovat třeba 150 000 korun. Výdělky mohou být mnohem vyšší než při práci zaměstnance, avšak vždy to záleží na vás, na tom, jak moc se chcete svým klientům věnovat, jak schopní jste obchodníci, jestli chcete pracovat 8 hodin denně, nebo si udělat kratší pracovní dobu. Získáte možnost být sami sobě vlastním pánem a je jen na vás, jak ji využijete. Zní tohle všechno lákavě? Podívejte se na více informací přímo na Remax-nova.cz a zkuste to. Právě teď je ten nejlepší čas změnit kariéru i svůj život.

Publikováno: 02. 10. 2020

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková