Erotické masáže slouží jako prevence před jarní únavou

Leden patří mezi nejméně oblíbené měsíce a pokud nemáme to štěstí, že každý den trávíme na horách, jsme unavení, vyhlížíme jaro a snažíme se nějak fungovat. Náladu umí zvednout erotické masáže.

Pryč s únavou

Na masáž si většinou zajdeme, když nás bolí namožené svaly po sportu nebo třeba z dlouhého sezení u počítače, abychom zmírnili napětí a odpočinuli si. Erotické masáže navíc dobijí energii a zlepší náladu, takže se vám s únavou bude bojovat mnohem lépe. Není důvod se stydět nebo se čehokoli bát, naopak je nejlepší odhodit zábrany a masáž si prostě užít. Oproti běžné masáži se masérka věnuje celému tělu, včetně intimních partií, vnitřní straně stehen a tříslům a celá masáž je zakončena vaším vyvrcholením. Během masáže se můžete na masérku ve spodním prádle dívat nebo mít oči zavřené a užívat si každý její dotek. Důležité je, abyste se uvolnili, i proto probíhá erotická masáž v klidném, příjemném prostředí s odpočinkovou atmosférou a tlumenou hudbou. Po masáži se pak cítíte uvolnění, spokojení a plní energie.

Vyberte si podle sebe

Erotické masáže nabízí mnoho variant a to, jaký typ masáže zvolíte, záleží na vašich preferencích. Mýdlová masáž je uklidňující, masérka na své i vaše tělo nanese hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Voňavé esence pak zvyšují prožitek a také pomáhají okamžité regenerací svalů. Velmi intenzivní je nuru masáž, při které se používá speciální nuru gel z mořských řas. Ten je velmi kluzký, nezanechává mastný film a umožňuje tak masérce klouzat po vašem těle. Erotické masáže si užívají nejen muži, ale také ženy a jsou proto i vhodným dárkem na loučení se svobodou nebo k významným životním událostem. I když má celá masáž erotickou atmosféru, jejím hlavním cílem je regenerace svalů, zlepšení nálady a uvolnění od stresu. Odcházet budete odpočatí a plní nových sil.

Publikováno: 23. 01. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Barbora Jiroušková