Zveme vás na tradiční zabijačku v Chateau Herálec

Ideální doba na zabíjačkové hody je tady. Co si je ale takhle jednou užít v prostředí výsostně aristokratickém? Navíc, opulentní hostiny na zámek vždy patřili! My Vás zveme na zámecký hotel Chateau Herálec.

Zabijačkové hody na Chateau Herálec

Letos, v období 4.3. 2022 - 6.3.2022, proběhne již 3. ročník zámecké zabíjačky, která se odehrává pod širým nebem na nádherném zámeckém nádvoří. O skvostné jídlo se postará tým zámecké kuchyně a aby to nebylo málo, přidá se k týmu i profesionál na slovo vzatý, řezník Standa. Těšit se můžete na tradiční zabijačkové dobroty, jako jsou škvarky, ovary, jelítka, zabijačkovou polévku a mnohé další. Chybět nebude ani domácí, čerstvě upečený chléb, domácí hořčice či okurky, které se zde zavařovaly v létě. Maso bude v bio kvalitě z farmy rodiny Němcovy.

Kromě klasické zabijačky budou k dispozici klobásky, které si můžete opéct sami nad ohněm, kde se budou také připravovat brambory v pahřebě (opět z vlastního pole). Pokud jste tedy milovníky masa, nenechte si zabijačkové hody na Chateau Herálec ujít. Dokonalou atmosféru podtrhne náladová muzika, která k takové akci patří, a všichni doufají, že jiskřivé počasí končící zimy potěší všechny účastníky. I zde platí: není špatné počasí, jen zle oblečený účastník zabijačky.

Nechte se hýčkat

Pokud toužíte po troše toho moderního hýčkání, přání se vám splní ještě dříve, než jej vyslovíte. To přece k ubytování na zámku patří. Strojem času se dostanete do luxusního zámeckého Wellness & Spa by L´Occitane. Už název samotný napovídá, že budete hýčkáni nefalšovanou, luxusní kosmetikou z Francie. Vaše tělo, svaly a kosti prohřeje teplo v saunovém světe, užívat si budete i v bazénu pod historickými klenbami. Krásná je i vířivka ve starobylé věži či silencarium pod arkádami oranžerie. Odtud budete mít zámecký park jako na dlani. A co se odměnit za tu fyzicky namáhavou aktivitou, kterou spořádání zabijačkových dobrot bezpochyby je? Dopřejte si jednu z vynikajících masáží. Luxusní hotel nabízí opravdu rozličné zážitky, které vás vytrhnou ze stresu a všední rutiny.

Publikováno: 30. 01. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Barbora Jiroušková