Nábytek do dílny musí být praktický a kvalitní. Kdo takový vyrábí v ČR?

Potřebujete dílenský nábytek, ale nevíte, kde ho sehnat? Nedaří se vám najít kvalitní nábytek, který by odpovídal vašim náročným požadavkům? Máme pro vás skvělý tip na firmu: Vašim přáním vyhoví POLAK CZ – dílenský nábytek. Čtěte dál a dozvíte se, proč zvolit právě tuto společnost.

Funkčnost nade vše

Firma POLAK CZ vyrábí dílenský nábytek už více než 25 let. Za tu dobu nabírala již mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Jedná se o ryze českou firmu, nábytek je ovšem oblíbený i v deseti dalších evropských zemích. Expeduje se např. do Rakouska, Švýcarska či Belgie. Výroba je zaměřena na praktické využití. Důraz se klade také na ergonomii a snadné užívání. Nábytek do dílny splňuje přísné bezpečnostní požadavky. Firma ovšem dobře ví, že praktičnost není jediná stránka, která zákazníky zajímá. Důležitý je přece také vzhled! K dostání jsou proto ucelené řady dílenského nábytku. Díky tomu můžete prostory sladit v jednotný vzhled a vytvořit tak velmi příjemné pracoviště.

Široká nabídka produktů

Nabídka je široká. Vybrat si můžete vše, co potřebujete: dílenské stoly, vozíky, různé druhy skříní, šatní lavice a další. Samozřejmostí je i různé příslušenství. Zkrátka vše, na co si jen vzpomenete. Jednotlivé části nábytku lze kombinovat a individuálně přizpůsobovat, abyste byli co nejspokojenější. Objednávky lze jednoduše vyřizovat prostřednictvím internetu. Přeprava se dá domluvit na jakékoli místo dle vašeho výběru. Na nábytek se vztahuje prodloužená záruka – trvá 48 měsíců. Firma má znalé a ochotné obchodní partnery, kteří vám odpoví na různé otázky a vysvětlí vám vše, co budete potřebovat. Nábytek do dílny není jediné odvětví společnosti POLAK CZ. Zabývá se také výrobou a montováním plachtových hal. Ty najdou využití třeba jako sportovní haly, hangáry či sklady. V obou oborech nasbírala firma spoustu kladných referencí. Věříme, že je brzy podáte i vy.

Publikováno: 22. 08. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková