Na podzimní turnaje v šipkách v nových dresech!

Máte svůj šipkařský tým a účastníte se pravidelně turnajů? Pak by vám rozhodně neměly chybět dresy na šipky! Podle nich ostatní poznají, že patříte k sobě. Jestli ještě žádné nemáte nebo vaše staré dosluhují, máme pro vás tip: pěkné dresy pro týmy vyrábí a prodává DDsport.cz. V profesionálně vyhlížejících outfitech ostatním vytřete zrak - nehledě na to, že se v nich na turnaji budete cítit velmi komfortně.

Aby vám to slušelo: Polokošile

Vzhled možná není při turnaji v šipkách na prvním místě, ale určitě dáte za pravdu, že rádi vypadáte dobře. Chcete být na turnaji v pohodlí, ale zároveň nepostrádat lehkou eleganci? Šipkařské polokošile jsou pro vás jako stvořené. Za vznikem první polokošile stál v první polovině minulého století francouzský tenista René Lacoste. V té době ještě sportovní oblečení prakticky neexistovalo a tenis se hrál v košilích a s kravatou. Pro sportovce to bylo značně nepohodlné. René Lacoste přišel s revolucí – na zápas přišel v oblečení, kterému se později začalo říkat polokošile. Název vznikl díky tomu, že si nový druh oblečení oblíbili hráči póla, v té době velmi atraktivního sportu. Originální název zní „polo shirt“ a v doslovném překladu znamená „pólo košile“ nebo „košile na pólo“.

Vlastní design

Správné dresy by vás měly na první pohled odlišit od soupeřů. Proto si můžete vybrat z mnoha různých provedení a střihů. Možné je také vytvořit si vlastní, originální návrh. Díky spolupráci s grafickým studiem vzniknou originální a velice kvalitní kousky. Samozřejmostí je umístění názvu vašeho týmu.

Dresy pro nováčky

Sportovní tým není trvale stálá skupina, občas někdo odejde a někdo jiný se k ní přidá. Obáváte se, jak to potom uděláte s dresem? Žádný problém! DDsport.cz vaše dřívější objednávky archivuje. Díky tomu si můžete kdykoliv objednat další kus stejného designu.

Publikováno: 04. 10. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková