Leginy jsou trendy a COOL

Ženský šatník byl odjakživa bohatší, než mužský. Sukně, šaty, kanýrky, volánky nebo krajky jsou evergreenem a jistě nechybí v žádné dámské skříni. Zvýrazňují ženské přednosti a dámskou postavu zdobí. Ženušky jsou od přírody marnivé a chtějí se líbit. Tak to bylo, je a bude. Obzory dámské kreativity se rozšiřovaly odnepaměti. Nejprve díky vlastní zručnosti s jehlou a nití, pomocí šicích strojů a poté skrze fantastickou nabídku outletů a e-shopů. Svět se globalizuje a s ním i módní trendy. Není žádným tajemstvím, že k nejžádanějším dámských textiliím patří leginy. Paradoxně jednoduchý spodek udělá nejvíc parády. Volány a krajky co do oblíbenosti hravě zastíní.

​Trendly je známkou kvality

V e-shopu Trendly jsou k dostání leginy pro každou postavu. V nabídce najdete leginy značek RebelSkin, BocoWear, Slavi nebo třeba Carpatree. Všichni tito výrobci jsou prověření a doporučovaní. Tyto značky vás překvapí kvalitou zpracování a designy, které nikde jinde nenajdete. Pro běžné nošení se velmi dobře hodí jednobarevné leginy. Říká se, že v jednoduchosti je krása a to bezesporu platí. Jednobarevné leginy jsou dělány zejména s vysokým pasem, který vám perfektně vytvaruje boky a zadeček. Materiál s podílem elastanu je zpracován bezešvou technologií. Minimalizovaný počet švů a vysoká flexibilita udrží legíny na svém místě a dokonale tvaruje postavu.

​Crazy extravagance

Pro náročnější ženy a všechny, které se nebojí experimentovat, jsou určeny leginy s potiskem. Leginy se vzory jsou lehce extravagantní, ale udělají maximum parády. Kombinace několik barev a vzorů je „crazy“. Divoký styl je žádaný a díky němu se jistojistě stanete středem pozornosti. Na samotném vrcholku stojí značka RebelSkin. Vzory navrhují nejlepší designéři a art umělci. Pastvou pro oči je také značka Slavi Wear, která svými motivy udává trendy. Vybírejte na www.trendy.cz a dejte své nohy na odiv celému světu.

Publikováno: 16. 02. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková