Jak rozveselit domov? Přece bytovým textilem

Zdá se vám, že vašemu domovu stále něco chybí? Zaměřte se na detaily. Nechtělo by to třeba pár dekorací? Obrázek na stěnu? Vystavit na poličku nejpovedenější rodinné fotografie? Nebo vám tam snad chybí vkusný bytový textil? Právě jeho výběr lidé často zanedbávají, což je škoda. Dokáže totiž domov proměnit k nepoznání. Podívejme se do kuchyně. Nová kuchyňská linka a dokonalá čistota nestačí. Představte si, jak se změní, když dáte doprostřed stolu malý barevný ubrus, okno ozdobíte záclonou a utěrky a chňapky sladíte se zbytkem interiéru. Z nudné kuchyně je nádherná místnost, kterou vám budou všichni závidět.

Záclony nejsou out, jen musíte správně vybrat

Řeč byla mimo jiné o záclonách. Možná ani nevěříte, jaký mají na vzhled pokojů vliv. Prázdná okna nepůsobí zrovna příjemným dojmem. Záclony mají navíc také praktickou funkci. Zvyšují soukromí a tlumí prudký sluneční svit. Úzce s nimi souvisejí závěsy. V nepřeberném množství barev a vzorů si určitě najdete své favority. V ložnici a dětském pokoji jsou závěsy přímo nutnost. Na rozdíl od žaluzií totiž umí zařídit úplnou tmu.

Atmosféru ložnice dělá povlečení

Tma ovšem není to jediné, co ke kvalitnímu spánku potřebujete. Důležitá je i pohodlná voňavá postel a čisté povlečení. Z hlediska funkčnosti není nutné řešit, jak povlečení vypadá. Hlavně že ho pravidelně perete. Přes den se ovšem role povlečení trošku mění. Najednou tvoří i bytový doplněk. Přistupujte tak k němu a vybírejte ho podle celkového vzhledu pokoje. Co kdybyste ho sladili třeba s barvou zdí nebo s jinými dekoracemi?

Kde seženete kvalitní bytový textil všeho druhu?

Nabídka bytového textilu tímto rozhodně nekončí. Vybírat můžete malé polštářky, příjemné hřejivé deky nebo ručníky. Prozkoumejte nabídku specializovaného e-shopu Dante.cz a nechte se inspirovat. Stačí trocha fantazie a tvořivosti a domov bude hned o mnoho veselejší.

Publikováno: 22. 02. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková