Intimita je ve vztahu důležitá. 3 nejlepší způsoby, jak ji opět probudit k životu

Mezilidské vztahy jsou jedinečné, ale v určitém ohledu jsou si obvykle podobné jako vejce vejci. Začátky se nesou v duchu vášnivého milování, ke kterému se nemusí ani jeden z páru přemlouvat. Pravidelný sex, a to rovnou několikrát za den, je prakticky standard. Jenomže jak roky plynou, vášeň postupně uhasíná a přibývající starosti oddalují jakékoliv smělé plány na znovuoživení milostného života. Máte to podobně? Neházejte flintu do žita a inspirujte se následujícími tipy. Kvalitní sex prospěje vašemu psychickému i fyzickému zdraví, jen tomu musíte jít naproti.

Erotické hračky

Zní to jako klišé, ale erotické pomůcky by ve vaší ložnici rozhodně neměly chybět. Žijeme přece v době, kdy sex už dávno není tabuizovaným tématem a nákup hraček pro dospělé je velmi jednoduchý a naprosto diskrétní. Nabídka je vyloženě ohromná a zaručeně v ní najdete kousky, které posunou vaše prožitky do stavu srovnatelného s extází. Hodily by se vám tipy na konkrétní erotické pomůcky? Začněte zlehka, dobrou volbou je párový vibrátor či dildo. Krok vedle neuděláte ani v případě womanizéru – tyto luxusní vibrátory dokonale stimulují klitoris a přivádí ženě pocit absolutního blaha.

Změňte místo

Ložnice je pohodlná a bezpečná. A možná vás právě proto přestala bavit. Pokud vás přivádí do varu představa sexu na méně obvyklém místě, nenechte se pobízet. Nebudete první ani poslední, milování na kuchyňské lince, na zemi v předsíni nebo na zahradním lehátku je mnohem větší zábava než rutina v posteli.

Otevřete se novým věcem

Střihnout si to na misionáře, a pak se každý odvalit na svou stranu postele – že vám to připomíná průběh vašeho běžného milování, které vás vůbec nenaplňuje? Přitom je tolik možností, jak si sex užít i jinak než bez špetky zábavy. Ale ještě než se pustíte do experimentování, promluvte si s partnerem o tom, co se mu líbí, a po čem ve skrytu duše touží. A naopak mu svěřte svá tajná přání a fantazie. Pamatujte, že upřímnost v otázce sexu je klíčem k realizaci nových praktik. Ve finále je úplně jedno, jestli vás vzrušují uniformy nebo třeba návštěva swingers klubu. Důležité je, aby se ani jeden z páru "neobětoval“. Sex je dobrý jen tehdy, když z něj mají radost a potěšení všichni zúčastnění.

Publikováno: 25. 09. 2021

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková