Parkovací sloupek: Kladivo proti neukázněným řidičům, kteří parkují na vašem vyhrazeném místě

Dopravní značky zakazují, přikazují i informují. Jsou tu nejenom pro řidiče, ale i pro chodce, zkrátka pro všechny účastníky dopravního provozu. Svého času bylo umísťování značek v kompetenci okresního odboru dopravy. V současné době je tato povinnost na bedrech krajských úřadů a jimi pověřených obcí. Na krajích a obcích pak je i tzv. posuzování smysluplnosti dopravního značení jako takového. Máte-li tedy podezření na špatně umístěnou značku, která může přinést více škody než užitku, můžete se obrátit přímo na ně.

Vybírejte na specializovaném e-shopu

Veškeré dopravní značení je k sehnání mimo jiné na úzce specializovaných e-shopech, jako je například e-shop společnosti Top znak, s.r.o. V její nabídce tak najdete dopravní značení všeho druhu, ať již se jedná o klasické značky výstražné, informativní, zákazové, příkazové, značky upravující přednost či dodatkové tabulky. Společnost se však věnuje i osazení svislého dopravního značení, aplikacím vodorovného dopravního značení, ale i montáži zpomalovacích pruhů a polštářů, značení podzemních garáží stejně jako montáži dopravních zrcadel.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Zmíněné dopravní značení si samozřejmě nemusíte kupovat, společnost Top znak je nabízí, ať již ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. Veškeré, tedy zakoupené i pronajaté produkty profesionální zaměstnanci společnosti nainstalují a po vypršení pronájmu je samozřejmě i deinstalují a komunikaci uvedou do původního stavu.

Praktický parkovací sloupek

Pronajmout si však můžete i plastové či kovové zábrany, přechodové lávky, dopravní kužely, světelnou signalizaci stejně jako parkovací sloupky a zábrany. Parkovací sloupek se mimochodem ukazuje jako účinný způsob zamezení parkování cizích vozidel na vyhrazených místech. Mnohem účinnější než klasické dopravní značky. Pro více informací klikněte na odkaz: https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany/.

Publikováno: 23. 11. 2018

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: parkovací sloupek