Chcete rozjet podnikání a mít přitom za sebou velkou firmu? Staňte se realitním makléřem

Podnikání je obvykle spojeno s riskováním. Můžete při něm hodně ztratit, ale i získat. Pokud však nechcete sázet svoji budoucnost, ale zároveň hledáte možnost, jak se živit vlastním přičiněním, mohla by se vám líbit práce realitního makléře. Kreativní zaměstnání s velkou mírou svobody vám umožní projevit svůj přirozený talent pro obchod a komunikaci s lidmi, a přesto za sebou mít oporu velké a stabilní společnosti.

Podnikání, nebo zaměstnání? Od obojího trochu

Líbí se vám možnost si o své práci svobodně rozhodovat a přitom mít oporu v zaběhnuté společnosti? Potom je práce v realitách pod taktovkou zavedené značky RE/MAX Anděl jako stvořená právě pro vás. Coby zaměstnaec s fixním platem nikdy nezískáte dostatečné finanční ohodnocení za projevenou iniciativu (tedy pokud nezískáte skvěle placený manažerský post...). Realitní makléř práce je v tomto směru jiná - úspěch závisí čistě na vás a na vašem úsilí.

Jaké jsou požadavky na práci realitního makléře?

Práce, kde získáte miliony za nicnedělání, neexistuje. Nenajdete ji ani v oboru realit. Plat realitního makléře se naopak odvíjí od jeho vlastních schopností. Nepotřebujete však speciální školu – prioritou jsou vůle pracovat a ochota učit se nové věci. Uspět můžete i jako nováček bez předchozích zkušeností. Díky svému talentu, o kterém jste možná dosud netušili, a navíc pomocí RE/MAX - špičky v oboru. Třeba se vám podaří změnit negativní pohled veřejnosti na nepoctivé makléře. Jaké jsou tedy nejdůležitější předpoklady k tomu, abyste v oboru realit uspěli?
  • schopnost komunikovat,
  • pracovitost,
  • vystupování na úrovni,
  • organizace času.

Jak práci v realitách získat?

Líbí se vám podnikání se zázemím stabilní firmy a zajímá vás, jak se stát realitním makléřem? Máme pro vás skvělou zprávu. Realitní kancelář RE/MAX Anděl a aktuálně shání nové lidi do svého dobře fungujícího týmu. Ať už hledáte přivýdělek, například při mateřské, nebo práci na plný úvazek, chopte se příležitosti za pačesy!

Publikováno: 31. 05. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková