Barevné bydlení podle osobnosti. Jaká je ta vaše?

Pro pozitivní smýšlejících lidí jsou vhodnými barvami právě odstíny oranžové a žluté. Nebojte se experimentovat a použijte tuto barvu na kousek vašeho nábytku, který hned zaujme. Pohovku v barvě hořčice můžete doladit barevnými polštáři a vzorovaným kobercem.

Podtrhněte svou veselou osobnost vhodně zvolenými detaily. Vsaďte na květinové vzory, barevné poháry a prosvětlenou místnost. Vdechněte do vaší jídelny kousek vaší osobnosti a nebojte se použít vaši fantazii.

Projevte svou osobnost i v ložnici. Růžová barva je vhodná pro ty, kteří se nebojí kreativních věcí a zároveň touží po pozornosti. Inspirace v podobě růžových detailů může být skvělým nápadem pro umělce a sebevědomé lidi.

Pokud toužíte po vlastní oáze klidu a neradi se rušíte výraznými barvami, tato kombinace bude pro vás jako stvořená. Prvky minimalismu ve spojení s černou a bílou vytvářejí jednoduchý a čistý styl, který je skvělý pro introverty a klidnější povahy.

Podpořte své hravé vnímání různými barvami a vzory, které použijete ve svém pokoji. Vytvořte si prostor, který bude odrážet typ vaší osobnosti. Jen tehdy se budete ve vašem bytě cítit maximálně pohodlně a sám sebou.

Publikováno: 28. 06. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: barvy podle osobnosti | interiér podle osobnosti