Jak vylepšit vztah se zákazníkem?

Přejete si, aby obchodní vztah se zákazníky, zaměstnanci či obchodními partnery trval, co nejdéle? Každý zákazník ocení malou pozornost za jeho věrnost. Ideální způsob, jak klientům projevit svou náklonnost jsou reklamní předměty. Zapomeňte na klasické reklamní propisky, máme pro vás daleko praktičtější tipy. V následujících řádcích vám poradíme hned několik praktických propagačních dárků, ale také odměny pro zaměstnance.

Reklamní předměty nemusí být jen hrníčky s logem

V dnešní době najdete v katalozích daleko větší množství užitečných reklamních předmětů než tomu bylo v minulosti. Na rozdíl od klasických propisek nebo hrníčků jsou však tyto mnohem praktičtější a navíc budou stále na očích. Možná vás napadá zákazníka obdarovat trikem s firemním potiskem, ovšem to je poněkud nucená forma propagace. Zvolte raději něco méně nápadného. Na trhu se čím dál více objevují reklamní předměty, které zákazníkovi budou užitečně sloužit i dlouhá léta. Například takové power banky – Spoustu lidí bez svého mobilního telefonu neudělá ani krok, co teprve když se zařízení vybije? Power banka s firemním logem uvede zařízení rychle zpátky do provozu, navíc zákazník vždy uvidí, kdo mu právě v této nelehké situaci pomohl.

Jaké jsou ideální reklamní dárky?

Myslete na to, že reklamní předměty, které zákazníkům věnujete, něco vypovídají o stabilitě vaší firmy. Pokud obdarovaný obdrží nějaký kousek kvalitní elektroniky, znamená to, že se nebojíte ukázat, jak si klientů vážíte a klidně do dárků investujete i pár korun na víc. Vhodná elektronika, kde můžete umístit logo vaší firmy je například USB flash disk, power banky, ale i elektrický otvírák nebo selfie tyč. Nezapomeňte, že když dotyčnému dáte dárek na míru, bude z něj mít ještě větší radost. Pokud jsou například vašimi zákazníky lékaři nebo veterináři, přichystejte si pro ně operační čepice s potiskem. Stylová barevná operační čepice je pohodlná a zároveň velmi viditelná reklama.

Publikováno: 19. 02. 2022

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková