Báječná půjčka má zajímavé parametry pro všechny věkové skupiny

Rodinný rozpočet občas potřebuje malou finanční injekci – v online světě půjček ji získáte bleskově! Žádný ručitel a ani žádné dlouhé čekání. Dnes už jde všechno úplně jinak než v předchozí generaci, a to samozřejmě nejen díky internetu. Životní tempo je mnohem rychlejší a s tím souvisí i svět plný nebankovních půjček. Jejich vyřízení je zpravidla jen otázkou minut, zvláště pokud jde o relativně malou sumu peněz. Výhodou jsou i velmi flexibilní podmínky a nenáročná administrativa, která neznamená časovou zátěž. Ta by přeci všem žadatelům jen permanentně znepříjemňovala život!

Odpověď na žádost aneb půjde to bez čekání

Úřední jednání je vždycky nepříjemné, už jen proto, jak dlouho čekáte na verdikt nebo příslušná razítka, která potřebujete k nějakému dalšímu vyřizování. Když je ale ve hře báječná půjčka, nabízí se úplně jiné podmínky! Čekat rozhodně nemusíte, protože odpověď přijde už během čtvrt hodiny. Proč potom jednat s bankou, která je poněkud těžkopádnější nebo si půjčovat u sousedů, kde vám návštěva zabere ještě více času, a ještě se automaticky vzdáváte diskrétnosti – pověsti dlužníka se pak dá jen těžko zbavit, zvláště pokud se informace ještě zveličí.

Online, tedy bez osobních schůzek a telefonátů

Co je snad vůbec nejlepší, půjčit si můžete, aniž byste cokoliv řekli do telefonu nebo jednali s někým tváří v tvář. Proč také, když jde v každém případě o zdržení? Dnes už všechno vyřídíte online, stačí vlastně jen několik málo kliknutí myši a chvíle strávená nad klávesnicí, pěkně krok po kroku, neboť žádost zvládne v naprostém pořádku odeslat i ten, kdo s internetem nemá zrovna velké uživatelské zkušenosti. Výhodou pak je, že na půjčku si můžete vzpomenout klidně i v neděli ráno nebo v den, který připadá na státní svátek. Na peníze nebudete dlouho čekat, použít je půjde už v řádu minut! Co dalšího je pak výhodou, když se řekne nebankovní půjčka moderní éry?
  • Bezpečnost. Osobní data jsou tam, kde mají být – a neuniknou tedy do nepovolaných rukou.
  • Jednoduchost. Snaha o maximální zpřístupnění široké veřejnosti je vidět už na první pohled.
  • Možnost prodloužit termín splatnosti. A to klidně až na 28 kalendářních dnů, podle potřeby!
Rozmezí, o kterém můžete uvažovat, je zcela jasně dané. Nejméně 1 000 Kč a nanejvýš 15 000 Kč, a to samozřejmě naprosto na cokoliv, co je zrovna v rodině zapotřebí. Nová pračka, lyžařský kurz dětí, vybavení domácnosti nebo třeba i dovolená, nákup potravin na víkend, když se termín výplaty zase trochu posunul a peníze dostanete až ve středu. To přitom nemusí být žádný problém, protože právě v ten den můžete vše splatit – nebo až o další tři týdny později, záleží, jak si vše rozvrhnete.

Jen minimum podmínek, žádné zvědavé otázky

Půjčka 3000 Kč je maximálně férová, nic neskrývá a všechny důležité údaje se dozvíte předem díky online kalkulačce. O kolik přeplatíte jistinu? A jen tak mimochodem, žádné platby dopředu nejsou nutné. V dnešním prostředí online půjček dokonce ani podobný trend není žádoucí. A je to zcela logické, klient se nesmí cítit omezován, a pokud by se po něm chtěla platba ještě před tím, než se půjčka vůbec uskuteční, zřejmě by nebyl vůbec nakloněn dalšímu jednání.

Pozor na problémy s dluhovou pastí!

Na závěr ještě dodejme, že dnešní půjčky sice umí být dobrým přítelem do nepohody, ale pokud si je sjednáte nerozvážně, mohou znamenat i budoucí problémy. I když je odpověď na žádost obecně velmi rychlá a dočkáte se reakce i v řádu minut, měli byste si o to víc promyslet, jaký dopad bude mít půjčka na rodinný rozpočet. Zvládnete ji zcela v pořádku nebo jste na vážkách a spíše pochybujete? Varianta B nezní zrovna moc povzbudivě, že?

Publikováno: 07. 12. 2019

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková