Tipy na skvělé nástroje pro tvorbu mobilních aplikací

Obsah článku:
  1. Vyzkoušejte Appmakr
  2. Appypie
Určitě jste zaregistrovali, jak raketově rychle vzrostla popularita smartphonů. Smartphony dnes nevlastní jen studenti nebo žáci, ale také lidé starších generací, kteří se s chytrými telefony naučili podezřele rychle. V současné době jsou chytré telefony něčím nepostradatelným, o tom není sporu. Máme v nich kontakty na všechny blízké, také je používáme k orientaci v prostoru, samozřejmě si do nich stahujeme i množství mobilních aplikací. Dokonce si stahujeme do svých mobilních telefonů aplikace, které vlastní firmy ve službách, oblíbené e-shopy nebo restaurace. Dnes jsou totiž mobilní aplikace hodnoceny jako nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Využití najdou nejen ve zmiňovaných firmách ve službách, ale také je využijí i restaurace nebo hotely či festivaly a muzea, dokonce i obce a města využijí vlastní mobilní aplikace. Otázkou však je, kde si takovou mobilní aplikaci můžete nechat vytvořit, respektive u koho. Doporučujeme zejména odborníky ze společnosti PepiApp, kteří se zaměřují nejen na tvorbu, ale také na následný vývoj mobilních aplikací na míru pro operační systémy Android a iOS. Pokud to však nechcete dávat do rukou odborníkům, můžete zkusit vytvořit si vlastní aplikaci sami. Jde to pomocí několik nástrojů.

Vyzkoušejte Appmakr

V současné době existuje celá řada nástrojů, které můžete využít při tvorbě mobilních aplikací. Využít můžete například Appmakr, což je nástroj jen pro tvorbu aplikací pro iPhony a mobilní telefony s operačním systémem Android. Appmakr se pyšní přehlednou administrací projektu, také je k dispozici balík různých hotových komponentů, ze kterých můžete snadno svou appku poskládat.

Appypie

Velice populárním nástrojem pro tvorbu mobilních aplikací je nástroj Appypie. Jedná se dnes o nejrychleji rostoucí cloud na bázi DIY. I uživatelé bez jakýchkoli znalostí programování si mohou vykouzlit vlastní mobilní aplikaci.

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková