Tipy na skvělé nástroje pro tvorbu mobilních aplikací

Určitě jste zaregistrovali, jak raketově rychle vzrostla popularita smartphonů. Smartphony dnes nevlastní jen studenti nebo žáci, ale také lidé starších generací, kteří se s chytrými telefony naučili podezřele rychle. V současné době jsou chytré telefony něčím nepostradatelným, o tom není sporu. Máme v nich kontakty na všechny blízké, také je používáme k orientaci v prostoru, samozřejmě si do nich stahujeme i množství mobilních aplikací. Dokonce si stahujeme do svých mobilních telefonů aplikace, které vlastní firmy ve službách, oblíbené e-shopy nebo restaurace. Dnes jsou totiž mobilní aplikace hodnoceny jako nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Využití najdou nejen ve zmiňovaných firmách ve službách, ale také je využijí i restaurace nebo hotely či festivaly a muzea, dokonce i obce a města využijí vlastní mobilní aplikace. Otázkou však je, kde si takovou mobilní aplikaci můžete nechat vytvořit, respektive u koho. Doporučujeme zejména odborníky ze společnosti PepiApp, kteří se zaměřují nejen na tvorbu, ale také na následný vývoj mobilních aplikací na míru pro operační systémy Android a iOS. Pokud to však nechcete dávat do rukou odborníkům, můžete zkusit vytvořit si vlastní aplikaci sami. Jde to pomocí několik nástrojů.

Vyzkoušejte Appmakr

V současné době existuje celá řada nástrojů, které můžete využít při tvorbě mobilních aplikací. Využít můžete například Appmakr, což je nástroj jen pro tvorbu aplikací pro iPhony a mobilní telefony s operačním systémem Android. Appmakr se pyšní přehlednou administrací projektu, také je k dispozici balík různých hotových komponentů, ze kterých můžete snadno svou appku poskládat.

Appypie

Velice populárním nástrojem pro tvorbu mobilních aplikací je nástroj Appypie. Jedná se dnes o nejrychleji rostoucí cloud na bázi DIY. I uživatelé bez jakýchkoli znalostí programování si mohou vykouzlit vlastní mobilní aplikaci.

Publikováno: 30. 10. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková