Moderní nízkoenergetické domy vám umožní bydlet levněji a ekologičtěji

Vyměňte bydlení v bytě za moderní dům na klíč. Bonusy jsou jasné: více prostoru, více možností pro své hobby i relaxace na zahradě. A pokud zvolíte dům nízkoenergetický, tak rovněž zcela zásadně nižší náklady na bydlení. Záleží na vás, jestli budete hledat pozemek pro výstavbu ve městě, nebo nepohrdnete pozemkem na českém venkově. Moderní dům na klíč je však vždy lepším řešením než koupě již postaveného domu, nebo dokonce domu, který potřebuje rekonstrukci. Ta vždy přináší omezení a velké náklady. Starší stavení se nám sice mohou líbit, ale vychází z jiného životního stylu. Potřebují proto nejen technickou rekonstrukci, ale kompletní revitalizaci i z hlediska kompozice prostoru a logiky využití interiéru. To pak přestavujete rekonstrukci ve velkém a postavit dům od základů je mnohem snazší a efektivnější. Stavba domu na klíč by dnes měla být samozřejmostí. Moderní nízkoenergetické domy staví firma na výstavbu rodinných domů McFALL DEVELOPEMENT. Specializuje se na developerskou, ale i individuální výstavbu.

Láká vás stavba domu na klíč?

McFALL DEVELOPEMENT staví na vašem vlastním pozemku i na pozemku developera. Firma zajistí kompletní projektovou dokumentaci. Nabízí velice architektonicky povedené stavby, u kterých existuje možnost různé individualizace, například co do volby energetické soběstačnosti stavby, typu střechy a dalších dispozic. Společnost pro vás na klíč vyřídí rovněž stavební povolení a dotace, vč. Nová zelená úsporám. K dispozici jsou ceníky typových domů, díky kterým se rychle zorientujete, co se týče cenových nákladů na výstavbu. Stavba domu na klíč je však dnes mnohdy menší investicí než koupě bytu ve městě, přitom komfort bydlení je nesrovnatelný.

Pojďte bydlet „zeleně“

Dejte dárek sobě i přírodě. Pojďte bydlet s nízkými náklady a s minimální negativní stopou pro životní prostředí. Využijte moderní technologie a nechte si postavit nízkoenergetický dům na klíč. McFALL DEVELOPEMENT staví kvalitní a architektonicky povedené moderní domy na klíč, ve kterých se bude dobře bydlet celé vaší rodině.

Publikováno: 21. 03. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková