4 skvělé způsoby, jak se v dnešní uspěchané době seznámit

Nezadání lidé už dávno nejsou diskriminováni, jako tomu bylo kdysi. Když trochu zapátráte na internetu, rychle objevíte seznamy akcí, které jsou naopak pro singles určeny. Většinou jde o divadelní představení s následným programem, ale i jiné kulturní události. Nikde jinde se nesoustředí tolik nezadaných na jednom místě.

Cestovní kanceláře dnes nabízí všechno možné, a tak vás zřejmě nepřekvapí, že některé mají v nabídce také zájezdy pro nezadané. Seznámení někde u moře je velmi romantické – představte si, že se poprvé políbíte na pláži při západu slunce.

Zaznamenali jste, že pražský dopravní podnik uspořádal akci „vagon metra pro zadané“? Ačkoliv nebyla příliš úspěšná, nyní jezdí vagon určený pro singles pravidelně.

Svézt se můžete každou sobotu na zelené lince A. Třeba budete mít štěstí.

Najděte svou lásku přes internet. Zní to poněkud kýčovitě? Že jste si vzpomněli na kultovní komedii s Meg Ryan a Tomem Hanksem? Pravdou je, že internet vládne světu a je jen velmi malá pravděpodobnost, že na síti nenajdete spřízněnou duši. Vždyť existují i tak úzce specializované skupiny, jako je například křesťanská seznamka.

Ať už si vyberete jakýkoliv způsob seznámení, držíme vám palce. Nezapomeňte nám dát vědět, kde jste nakonec uspěli. A podělte se s ostatními v komentářích o vlastní tipy na seznámení!

Publikováno: 10. 08. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková

Tagy: jak se seznámit | kde se seznámit | online seznamka