Stavební jeřáby zvládnou manipulaci s těžkými břemeny a výrazně urychlují práci

Manipulační technika pomáhá v široké škále odvětví. Běžně se používá ve stavebnictví, v logistice, ve skladech, v obchodních centrech a ve velkých prodejnách. Neobejdou se bez ní ani výrobní podniky, uplatnění nachází i v těžebním průmyslu. Jeřáby a další specializované stroje se však používají i na mnoha dalších místech. Běžně jsou k vidění při realizaci oprav silnic, železnic a mostů, na nádražích a v přístavech jsou s jejich pomocí nakládána těžká i nadrozměrná břemena.

Jaké stavební jeřáby jsou dostupné?

Minijeřáby nabízejí skvělý poměr ceny a kvality, přitom jsou zcela dostačující pro drtivou většinu běžných činností. Proto jsou hojně využívány v tuzemsku i v zahraničí. Mobilní jeřáby zvládnou manipulaci s nákladem o hmotnosti až do 90 tun. Přívěsné jeřáby jsou hojně využívány ve stavebnictví.

Stavební jeřáb si lze koupit i pronajmout

Těm, kteří potřebují využívat stavební jeřáby pravidelně v průběhu celého roku, se rozhodně vyplatí pořízení vlastní techniky. Nemusí se přitom jednat o závratnou investici. Uplifter nabízí jak nové, tak i použité kvalitní stavební jeřáby. A i u těch bazarových ručí za skvělou kvalitu. Pronájem stavebních jeřábů je zase ideálním řešením pro firmy, které potřebují techniku jen na krátký časový úsek. Pokud nemají k dispozici vlastního jeřábníka, Uplifter jim kromě vhodného stroje zajistí i obslužný personál.

Přísavky na sklo usnadňují manipulaci se skly i dalšími materiály

Přenést skleněnou tabuli nebo desku s hladkým povrchem není snadné. Vakuové přísavky na sklo jsou proto velice užitečným pomocníkem. Eliminují riziko vyklouznutí břemena z rukou a výrazně usnadňují práci, žádný profesionál se bez nich proto neobejde. Uplifter nabízí přísavky na sklo pro hladké i tvarované povrchy s nosností od 50 do 79 kg.

Publikováno: 29. 11. 2020 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Barbora Jiroušková