Problém s elektřinou? Objednejte si elektro pohotovost

Výpadek elektrického proudu často způsobí nemalé problémy. Pokud navíc potřebujete elektrickou energii ke své práci, chcete ji mít opět co nejrychleji k dispozici. Sehnat v současné době spolehlivého elektrikáře, jenž by se k vám okamžitě vydal, a přitom nechtěl majlant, je vskutku nadlidský výkon. V následujících řádcích vám proto představíme nonstop záchrannou technickou službu, která k vám v případě potíží ihned přispěchá, tedy pokud bydlíte v centru hlavního města. Zkuste zadat do vyhledávače frázi jako elektrikář Praha 1 a po zavolání na uvedená čísla zjistíte, že nejbližší možný termín je až za měsíc. Opravdu si můžete dovolit fungovat měsíc bez přívodu elektřiny?

Proč využít elektro pohotovost?

Hlavní výhodou je, že k vám odborník přijede velice rychle. Pokud zavoláte od 8:00 do 18:00, potom je u vás do 60 minut. Jestliže problémy nastanou někdy mezi 18:00 až 8:00, pak k vám přijede do 90 minut. Obrovskou výhodou je, že pohotovost je nepřetržitá, takže je jedno, jestli zavoláte přes den, nebo v noci. Elektrikář vám přijede závadu odstranit klidně i ve tři ráno, a to dokonce i během svátků.

Pouze pro Prahu a okolí

Bohužel, taková služba je momentálně dostupná hlavně v Praze a jejím okolí. Už tedy nemusíte hledat, který elektrikář Praha 2 by se vám postaral o odstranění vzniklé závady. S čím vším vám dokáže pohotovost pomoci? V první řadě jsou to poruchy elektroinstalací, opravy a havárie elektro, ale také revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, vypínačů, zásuvek či svítidel, instalace a zapojení elektrospotřebičů a podobně. Pohotovostní služba má tři smluvní partnery, a to PRE, ČEZ a E.ON. V případě, že se jedná o pojistnou událost, pohotovost vám zdarma poskytne vyjádření o posouzení vzniku škody. Samozřejmostí je, že elektrikáři používají nejmodernější postupy a technologické vybavení.

Publikováno: 01. 12. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Barbora Jiroušková