Dopřejte vlasům intenzivní péči s veganskými produkty, které nebyly testované na zvířatech

Vlasy, které jsou dnes a denně namáhané horkým vzduchem z žehličky na vlasy, z fénů nebo kulem či které jsou náchylné na změny počasí, potřebují intenzivní péči. Každá žena ví, že vlasy jsou součástí dokonalé visáže. Pokud jsou mastné, rozčepýřené, neučesané nebo snad oslabené, nikdy se neudělá tak dobrý první dojem, jaký by se udělat mohl. Je proto nutné o vlasy pečovat, zejména namáhané vlasy potřebují intenzivní péči. Dopřejte vlasům kvalitní produkty, které používají nejlepší kadeřníci ve svých vyhlášených salonech. Kvalitních značek vlasové kosmetiky je v současné době mnoho. Investujte ale do takové, která nebyla testována na zvířatech a která je zcela v souladu s přírodou. Přesně takovou značkou je značka Maria Nila, která vlasy nejen vyživí a dodá jim lesk, ale také nebudete mít z používání produktů špatný pocit, protože nepodpoříte značku ruinující přírodu či škodící zvířatům.

Zkuste to s veganskou kosmetikou

Značka Maria Nila je známá také tím, že je zcela veganská - opravdu se jedná o stoprocentně veganskou vlasovou kosmetiku, která je účinná a šetrná ke všem typům vlasů. Ať ž jste blondýnka, bruneta nebo černovláska, ať už jsou vaše vlasy namáhané horkým vzduchem nebo neustále se měnícím počasím, vlasová kosmetika Maria Nila bude spásou vlasů. Jak jsme zmínili, vlasová kosmetika Maria Nila není šetrná a účinná jen k našim vlasům, ale také k přírodě a ke zvířatům.

Produkty, do nichž se vyplatí investovat

Pokud máme doporučit konkrétní produkty, doporučujeme investovat do vyživujících vlasových masek, díky nimž vlasy už nikdy nebudou slabé a vysílené. Šampony a kondicionéry dodají vlasům lesk a hebkost, barvy na vlasy vlasy nepoškodí jako jiné barvy konkurenčních značek. Vyzkoušejte produkty veganské kosmetiky a neškoďte přírodě ani zvířatům, jež má většina značek jen na pokusy.

Publikováno: 27. 12. 2018 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Móda & krása

Autor: Barbora Jiroušková