Jak přivítat jaro a pozitivně se naladit na celý zbytek roku?

Zima je obdobím, které spousta lidí prožívá v depresích, splínu a chmurných náladách. Naštěstí netrvá věčně a během jarních měsíců se vše diametrálně mění. Ale jak příchod jara přivítat tak, abyste se naladili na správnou vlnu a dobrá nálada přetrvala až do léta? Připravili jsme pro vás několik skvělých tipů. Držte se jich a váš život bude zase o něco lepší!

Nepodceňujte význam jarního úklidu

Proč se tak vyzdvihuje jarní úklid? Protože jde o skvělou příležitost, jak se zbavit nepotřebných věcí a proměnit domácnost k nepoznání. Čisté a uklizené bydlení má dobrý vliv na psychiku. A určitě nezapomeňte na dostatek zeleně a jarní dekorace, které interiér zútulní.

Udělejte si radost novým oblečením

Jaro je symbolem nového začátku. Přece nebudete chodit ve stejných outfitech jako v minulých letech! Udělejte si radost a pořiďte si pár zbrusu nových kousků. Uvidíte, že se v nich budete cítit zase o něco lépe. Módní trendy se mění a není od věci jim čas od času vyjít vstříc.

Uspořádejte párty pro přátele

Jak jinak oslavit jaro než uspořádáním zahradní párty ve velkém stylu? Dobré jídlo a pití, muzika, zábava... Hlavně nezapomeňte na vrtkavost jarního počasí a pro jistotu si na zahradě postavte párty stan. Zachrání vás v situaci, kdy se příroda zblázní a rozhodne se vaší akci překazit. Pokud vlastní party stan nemáte, nevadí. Řešení nabízí půjčovna party stanů, kde si můžete zapůjčit konstrukci vhodných rozměrů. Ceny zapůjčení párty stanů nejsou vysoké.

Změňte životní styl

Je pochopitelné, že jste v zimě trávili více času doma. S příchodem jara byste však měli využít teplejšího počasí a mezi čtyřmi stěnami pobývat jen po nezbytně nutnou dobu. Zároveň se snažte o změnu jídelníčku – den začněte chutným smoothie, které vás nabije vitamíny a dalšími potřebnými látkami. Ne nadarmo se říká „ve zdravém těle zdravý duch“!

Publikováno: 02. 03. 2018

Kategorie: Lifestyle

Autor: Barbora Jiroušková