Výkup aut v Praze i pro vozy v horším stavu

Prodat naleštěné auto v perfektním stavu není žádné umění. Horší je dokázat odprodat vůz, který už má nejlepší léta za sebou, na tachometru mu svítí pěkně vysoké číslo, nebo už je dokonce nepojízdný. I takový stroj ještě může mít nějakou cenu. ZAHOTOVE vám prozradí jakou. ZAHOTOVE je společnost nabízející výkup aut v Praze a vlastně po celé ČR. Dojede za vámi kamkoliv po republice, když o to budete stát.

Vykupují i havarovaná a nepojízdná auta

Profesionálové z firmy ZAHOTOVE se jen tak něčeho nezaleknou. Odkoupí osobní automobil, užitkový vůz, stavební stroj, veterán, nepojízdný vrak, auto s propadlou STK. Poradí si rovněž s havarovanými a nepojízdnými auty, pro která si přijedou a sami si je odvezou. Jedinou podmínkou jsou kola.

Cenu vám sdělí předem

Výkupní cenu ovlivňuje stáří a stav vozidla, původ, počet majitelů, výbava, servisní historie, poškození a havárie, množství najetých kilometrů a další faktory. Chcete-li vědět, na čem jste, není nic jednoduššího než vyplnit online formulář. Uveďte pravdivé údaje o vozidle a přidejte fotky. Čím přesnější bude váš popis, tím lépe mohou odborníci stanovit cenu. Když se vám částka bude líbit, už si jen domluvíte osobní schůzku, kde vyřešíte všechny formality. Vy nemusíte nikam jezdit, technik přijede k vám. Vůz si znovu prohlídne a potvrdí konečnou částku, sepíše s vámi pár administrativních záležitostí a dá vám peníze. V hotovosti na ruku.

Žádné zbytečné podmínky ani reklamace

Výhody oproti prodeji přes inzerát či výkupu v bazaru jsou zřejmé. Výkup vozů v Praze od ZAHOTOVE probíhá bez zbytečného papírování a podmínek. Navíc nehrozí, že by se vám za měsíc někdo ozval a chtěl reklamovat nějakou technickou závadu. Dalším bonusem je možnost doplacení leasingu či úvěru na auto. ZAHOTOVE od vás vykoupí opravdu téměř každý vůz, tak neváhejte.

Publikováno: 22. 12. 2020

Kategorie: Finance a práce

Autor: Barbora Jiroušková